Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire elfogadható ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ez?

Figyelt kérdés

Mindig is lányokkal jöttem ki jobban, pasikkal nem igazán, tartok is tőlük.

Mindig is lány barátra vágytam, és hogy úgy kezeljen, mintha egy barátnője lennék, tehát nem fiúként!

Kibeszélni egymással a pasis dolgainkat, hogy kinek ki tetszik, csajos dolgokat csinálni együtt.

Tudom, hogy ehhez a másik fél részéről nagy tolerancia kell.

F.



2015. okt. 19. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak fiú barátaim, nem nagy dolog ez szerintem. Ha meg van a kellő bizalom, és tényleg nem rontasz el semmit amiatt, hogy a farkad után mész, akkor tökre megérthető. :)
2015. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez gáz
2015. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem te vagy a gáz. ki faszt érdekel hogy mit csinál? örülj hogy megtalálta hogy hogy érzi jól magát, tehát cisnálj amit akarsz... nem gáz
2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem gáz, de ne velem csináld. :) és nem azért, mert meleg vagy, hanem mert megvan a véleményem arról, amikor lányok (vagy fiúk) kibeszélik azokat, akik tetszenek nekik, vagy az aktuális párjukat. az oké, hogy jaj de helyes, de észrevételem szerint sok lány eléggé lekezelően tud beszélni a pasikról (pl.: majd ő megváltoztatja stb.), szóval ez nem szimpatikus. az, hogy lányokkal barátkozol, nem baj.
2015. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Sőt, egyre nagyobb méreteket ölt az Egyesült Államokból átszivárgó és eléggé kirtizálható trend, a meleg legjobb barát. Kb. az egész annyi, hogy a tinilányoknak jól jön egy meleg barát akivel azt tudják csinálni amit te leírtál. Habár szerintem ez eléggé szexista, és tárgyiasítja az embereket, viszont sokat tud segíteni ha valaki nemrég coming outolt/még nem coming outolt.
2015. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!