Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb, ha szerelembol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha szerelembol vagy ha nem szerelembol veszitjuk el a szuzessegunket?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Illetve ti hogyan estetek ezen at?

18/l



2015. nov. 17. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen szerelemből!

Én máshogy nem is tudtam volna elképzelni

2015. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem is.
2015. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb az első lehetőség


23/f

2015. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Jó kérdés.Ember és lélektípus függő.Van aki könnyedén veszi az egyéjszakás kalandokat,van aki csak szerelemből,vagy párkapcsolatból akarja elveszteni.

Szerintem lazán kell kezelni,a szüzesség is csak egy állapot.El lehet veszteni olyannal is akibe nem vagyunk szerelmesek,vagy nem vagyunk vele párkapcsolatban,de természetesen ismerjük valahonnan,bízunk benne,és meg tudjuk vele beszélni ezt a dolgot.A szerelemre nem kell várni,vagy jön vagy nem,attól hogy nincs még lehet tapasztalni szexuális téren is az életet.

Írhatnak olyan lányok akik szeretnének tapasztalni.

2015. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelemből teszed olyan mintha 2 dolgot kapnál,az egyik fel erősiti a másikat. Ha nem szerelemből akkor csak egyet.
2015. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is sokkal jobb ha olyan veszi el a szűzességed akibe kölcsönösen szerelmesek vagytok egymásba.


De miért kérdezed?


És miért többesszámban kérdezted? Általában lányokra gondoltál vagy magadra és a párodra?

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Szerelemből tettem 15 évesen.

Aztán kiprobáltam szerelem nélkűl,ami rossz emlék maradt.

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, én elkezdtem járni egy sráccal, de nem voltam belé szerelmes, és még nagyon az elején is voltunk. Ő pedig idősebb volt, és hamar túlestünk rajta, mert én zöldfülű belementem. Nem volt semmilyen, totál semleges érzésem van az egész együttléttel kapcsolatban, és mégis akkor vesztettem el. Ezt utólag már bánom azért..


22/L

2015. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi szükség a szerelemre meg a nyáladzó érzelmeskedő viselkedésre a testre kell koncentrálni. Én fizettem érte, megkértem egy nagyon szép nőt, igent mondott, megtörtént, és ma sem csinálnám másként.
2015. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!