Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le az ágyban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az ágyban a tengericsillag effektusomat? Hogy tudnék jobb lenni a szexben?

Figyelt kérdés

Most feküdtem le a barátommal először, olyan kezdő vagyok ilyen téren :(

Ő a 2. partnerem, és kb vele szexeltem életemben hatodjára.

Olyan gátlásos is vagyok, nem is élveztem még el soha, nem tudom elengedni magam folyton azon kattogok hogy bénának tart :(



2015. nov. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az elsőt annyira èn sem élveztem, de utàna fokozatosan jobb és jobb lett. Fontos a megfelelő parter akire rá tudsz hangolodni. Ne görcsölj, kapcsold ki az agyad...legalább egy időre.
2015. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

De hát Te nem elégültél ki, így maximum a srác lehetne béna!

De ezen nem kell agyalni. Értelmes ember megbeszéli a dolgokat, és ha probléma van, megoldja! :-)

2015. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát volt már igen jobb is, de azt mondja régebb óta csinálta ő is még vissza kell rázódnia.

Amúgy meg kicsit pisilnem is kellett de közbe nem akartam kimenni azt azért hozzátenném :D

2015. nov. 15. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
*szóval azért az is egy kicsit zavaró tényező volt :D
2015. nov. 15. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"tengericsillag effektus"???? Az meg mi a frász?
2015. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

XD

hogy semmit nem csinálok :D

szokták ezt mondani :)

2015. nov. 15. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi csajszi, esetleg próbáljatok ki új pózokat, vagy előtte egy kis borozás
2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez a szexualitás ez egy hosszú út. nagyon sok minden mélyülhet el benne. szerencsére.


eleve kérdés ki tud elélvezni csak dugástól. sokan csak a csikló izgatásától. de azt is értsd, hogy az orgazmus nem a szex célja. van, amikor jobb az a szex, ahol nem volt orgazmus, de valahogy iszonyat bemélyült, mert a másikkal sikerült annyira mélyen egymáshoz érni egymás testén keresztül.


az egyik fontos, hogy nem lehet benned félelem. mert akkor nem fér el benned az öröm. vállald, hogy béna vagy és tapasztalatlan. mint egy kezdő bármiben. ez nem baj. az a baj, ha ettől beijed és nem mer tovább menni. akkor mindig itt marad.

2015. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat :)

beszélek majd ezekről a dolgokról a sráccal, megértő, aranyos, nem lesz ezzel gond, csak meg kell nyilnom irányába még ilyen téren :)

2015. nov. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!