Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rávezethetem a barátomat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávezethetem a barátomat hogy szeretném hogy kinyaljon, vagy ha magától nem kezd neki, akkor felesleges?

Figyelt kérdés

Legelső alkalommal egy kicsit izgatott szájjal is, nagyon jó volt, de azóta együtt voltunk még kétszer és nem "evezett lenti vizekre" , csak kézzel izgatott fel.

Lehet ennek valami (negatív) oka, vagy tényleg nem tudja hogy jó volt-e? Tiszta voltam, úgy hogy még azt sem tudom elképzelni hogy rossz ízem volt. :S


2015. nov. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Rakd a puncidra egyik este a vacsoráját. Hadd egye le. ;)
2015. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én sosem értettem az ilyen férfiakat. Én imádom csinálni, a nunit is, a popsit is szívesen kényeztetem. Lehet neki ez nem pálya, lehet nem szereti, vagy azt hiszi béna benn. Beszélj vele, vagy egyszerűen mikor fekszik a hátán, ülj a szájára a nuniddal bugyi nélkül, akkor kapcsolni fog! :)

33F

2015. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A komunikacio sok mindenre kepes. Miert nem uldz le es beszelsz vele?!
2015. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan megkérdezheted de tapasztalat illetve ismerősök beszámolójából kiindulva ha csak először csinálta utána pedig nem akkor valszeg csak egy kötelességet akart letudni az elején, viszont nem rajong a dologért és valószínűleg reménykedik benne h te sem igényled :/

mondd meg neki h igenis csinálja...hátha megszereti...ha nem akkor majd meglátjátok mit hoz a jövő...

2015. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:
franciázzatok
2015. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!