Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért küldtök magatokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért küldtök magatokról meztelen képet másoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minden szemrehányás nélkül komolyan nagyon érdekel, hogy miért küldtök idegeneknek meztelen képet magatokról. (már aki küld) Izgat a tudat, hogy nem illendőt tesztek, vagy hasonló képet vártok vissza? Vagy szeretitek, ha mások dicséretekkel halmoznak el?


Légyszi a trollok kíméljetek!


2015. nov. 19. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
nekem sose küld senki se
2015. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
én csak 3om fiúnak küldtem... (bár abbol 2ő a barátom volt xd ) igazábol csak izgi volt... és jol is esett hogy... :) és izgi volt belegondolni hogy rám.. masztizik xd amikor nem is vaok ott... :))) 1 picit.. nagyon izgulam h utána feltesz valhova de szerencsére nem
2015. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
légyszi inkább nekem küldjetek meztelen képet magatokról,csajok
2015. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ!! :)


a többiek meg ne itt kéregessenek!! ez csak egy kérdés volt!

2015. nov. 19. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Én csak azért küldök, hogy az ilyen szerencsétlenek, mint te is, legyen mire rángatni a kukiját! 22L
2015. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
küldeni nem küldtem de kétszer engedtem hogy csináljon rólam, de azokba nagyon szerelmes voltam
2015. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2es vaok.. nem küldök képet senkinek se.. erre elkezdtetek -olni.. -.-" pasi logika xd
2015. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Azért csinálják mert önbizalom hiányos p.icsák!
2015. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

jöhetnek képek, valós véleménnyel azonnal!

24/F

2015. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Én sokszor küldtem képet, nem izgat, hogy mire használják, sokkal inkább lázba hoz, hogy az én látványom villanyozza fel őket. Egy jól sikerült kép láttán sokszor gondolom, hogy kár lenne a fiókban hagyni. Számomra élvezet, ezt követően ízlésesen visszadícsérnek.
2015. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!