Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy ilyen élethű szexrobotokat akarnak piacra dobni? (Youtubevideó lent)

Figyelt kérdés

Férfiak, ti ha tegyük fel méltányos áron árulnál, megvennétek?

Ha igen, miért igen? Ha nem, miért nem?

Kort írjatok kérlek.


https://www.youtube.com/watch?v=wLVOnVsLXqw



2015. nov. 20. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
nem mert a nöi lihegést és verejtéket nem tudja potolni ahogy megdolgozza az ember... :D
2015. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert hiába élethű, akkor is a guminő szint :D
2015. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném ha van kikapcs gombja!!!!!!!!
2015. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem mert egy gép nem ér fel egy emberrel
2015. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell!

Képes vagyok udvarolni, egy nőt meghódítani, és kielégíteni is! És örömömre szolgál!

F/*60

2015. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Támogatnám személy szerint teljesen.

Ha megfizethető áron lenne,vennék belőle.

Miért?

Mert esélyem sincsen a nőknél,mivel nem születtem helyesnek,és nem vagyok izmos. :/

Így legalább lenne valami,amivel lehetne foglalkozni,és nem csak mindig a kezem létezne.

Mert a nők maximum levegőnek néznek,ennyire számítok a nőknek.

24/F

2015. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az élethűhöz azért elég távol áll.

Viszont, akármilyen élethű is, nem tud pótolni egy élő nőt és érzelmeket. Nem venném meg 5 Ft-ért sem.

36/F

2015. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nincsenek érzelmei.


Ha egy tökéletes mesterséges intelligenciáról beszélnénk, akivel lehet társalogni, van véleménye dolgokról, talán más lenne a megítélése, de ez nagyon nem az.


Ez csak egy bábu.

2015. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg férfi élhetné ki magát, aki sikertelen a csajozásban. Ha pedig a vibrátor mehet a nőknek, akkor ez miért ne mehetne a férfiaknak? Engem meg egyáltalán nem érdekel, ki mit használ... :D


Személy szerint nem használnám, mert nincs ilyen jellegű problémám. Ha lenne, akkor sem, mert nem tudna felizgatni.

23 F

2015. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Uh, én nagyon örülnék neki. Sajna ronda vagyok és töketlen; tehát kizárt hogy barátnőm legyen. Remélem be lehet programozni romantikus lökött cuki csajnak:) talán ő még a strandlabdára is rá mer ülni:P 25f
2015. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!