Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert tagul ki a baratnom mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tagul ki a baratnom mar 10 perc szex utan annyira h lehetetlen lesz a szex h o vagy en el tudjunk menni barmilyen pozban is?

Figyelt kérdés
Nagyon csinos es fiatal 23 eves csaj. En 29 vagyok. Nagyon kivan engem. Elojatek nelkul is iszonyatosan nedves tud lenni. 10 percig minden jo. Jo szuk is es addig o is es en is el tudok menni. De utana annyira tagul mar en sem es o sem erez semmit szex kozben, plusz tocsogni is fog a nedvessegtol. 2 eve vagyunk egyutt, szex az rendszeres, orgazmus jo ha minden 10. Szexnel van nalunk. Mit lehet tenni? Ez termeszetes h ilywn es ennyire kíván?
2015. nov. 21. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

a nagyon ki tágulás ellen az intim tornát tudnám mondani a barátnődnek , a sokat csinálja a hüvely izmai meg erősödnek és akkor majd szűkebb lesz vagy legalább oda tud figyelni rá hogy nem táguljon ki annyira .

Am túlzott nedvességgel kapcsolatban annyit hogy ha tényleg rengeteg van ( tényleg sok ) akkor forduljatok nőgyógyászhoz .

2015. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jar rendszeresen nogyogyaszhoz. Nem talaltak nala semmi rendellenesseget.
2015. nov. 21. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézzetek utána a kegel gyakorlatoknal. Azt a szülés után szokták végezni ha nagyon kitágul a nő. Rendszeres gyakorlás mellett nem lesz gond.


Kegel gyakorlat

2015. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már részem ilyen tág punciban. Olyan mintha alagútba virslit dobnál. Nem élveztem én sem.
2015. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!