Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet felizgatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felizgatni a leendő nő szexpartneremet chaten?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatot szeretnék, ezért több szexpartner kereső oldalon is fent vagyok.

Természetesen nem k*rvázni akarok, hanem olyan nőt keresni aki maga is szexpartnert keres, a két dolog nem összekeverendő.

Na és nem nagyon jönnek össze a dolgok.

Legfőképp azért nem, mert sokan amikor elkezdek velük beszélni chaten, beszélünk egy kis ideig, aztán azt mondja, hogy meséljek valamit amivel felizgatom a szexre, hogy kiderüljön hogy érdeklem e stb..

Nos én ilyenkor nem nagyon tudom mit írjak, ezért le szoktak lépni..

Amúgy se vagyok a szavak embere, tettekben fel tudnám izgatni, de nem tudom mit írhatnák, amivel izgalmasnak fog tartani, és érdekesnek hogy lefeküdjünk.

Kérlek segítsetek ebben, miket mondhatnék?


2015. nov. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Több lányt felizgat, ha elmondom nekik, hogyan cirógatnám, masszíroznám meg őket, tetőtől talpig. Ki lehet emelni külön a has, fenék, comb cirógatását, masszírozását.
2015. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább élőben, személyesen tenném! És nem maradna el a folytatás sem!
2015. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el kérdezgetni, mit csinál, milyen ruhában van, milyen a cicije, szokott-e maszturbálni, meghasonlókat. Aztán majd beindul a dolog. Aztán ha sikerül, élvezésig lehet juttatni... :)
2015. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha itt kérsz tanácsot mit írjál, az már régen rossz.

Ha magadtól nem tudod, hogy mivel lehet egy nőt felizgatni akkor szerintem hagyd a francba a szexpartner keresést.

Amúgy én csak ebben az évben 10 nőt szedtem föl netről szexre, és elárulom ez nem úgy működik, hogy vannak sablon szövegek.

Minden nőt más izgat föl, és ha neked ez nem jön magától, hogy megérezd melyik nőt mivel lehet felizgatni akkor soha a büdös életbe nem is fogsz netről szexre nőt fölszedni. :)

2015. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van nő, akit nagyon szívesen megdugnál? Írd le, miket csinálnál vele.

Ne tő mondatokban, hanem részletesen, jelzős szerkezetekkel. Törekedj rá, hogy ne az aktus legyen a középpontban, az majd a következő alkalom témája legyen, jobb ha szövegesen be se rakod neki.

Ne legyél vulgáris, de hanyagold a csöpögős romantikát.

Ja és készülj fel, hogy a legtöbb nő, aki azt állítja magáról, hogy szexet akar, igazából csak izgató szövegeket akar olvasni, de ennél többre nem kellesz majd nekik.

2015. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőnek igaza van:) Én is lány vagyok,és ha részletesen leírod,mit és hogy csinálnál a lánnyal..Az nagyon izgató tud lenni:D

De tényleg a részletekre koncentrálj;)

2016. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!