Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szeretnéltek esküvőt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretnéltek esküvőt? Milyen ruhát viselnél szívesen? Miben látnád legszívesebben a leendő feleséged?

Figyelt kérdés

Tartanád magad a fekete-fehérhez, vagy inkább direkt valami más színt?

Nadrágkosztüm vagy a klasszikus fehér ruha? Esetleg kisestélyi vagy kosztüm? Mennyiben befolyásolja a döntést az alap stílusod?

A családodat elhívnád, vagy inkább csak a baráti kört?



2015. máj. 17. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges.
2015. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Klasszikus fehér ruhában. A férjemnek ami tetszik és jól áll. Család és barátokkal.
2015. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LePeDő ***** válasza:
20%

Mindenképpen, a klasszikus dolgokhoz ragaszkodnék és mindenkit meghívnék, aki nem csak rombolni akarná a hangulatot. :)

Ha megtehetném bérelnék egy gyönyörű Lazaro ruhát, de mivel nincs az a pénz, ezért a Boglárka szalonban keresnék magamnak, mert ott nagy a választék. A férj pedig legyen fehér ingben és fekete öltönyben, de valami különlegesen szépben... Egy kastélykertben lenne megtartva, a koszorúslányok vörös koktélruhában lennének, a csokrom kicsi kör alakú lenne és csak vörös és fehér rózsákból állna....

2015. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves második, ez nem az a topik. :P
2015. máj. 17. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Én szeretnék egy szép, fehér, inkább szalagavató ruhát, uszály nélkül. És bár a barátnőmre nehezen lehetne ilyet ráaggatni, örülnék, ha ő is ruhában lenne. :) Igaz én kedvelem azokat a ruhákat, amikben van egy kis fekete. (valami kis mintázat, fekete szalag a derékon)
2015. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kettesben, csak tanúkkal mennék el az esküvőmre a barátnőmmel. Kosztüm és kész, semmi felhajtás. Aztán pedig csapnánk egy nagy bulit a barátaimmal kizárólag. A családom nem fogadja el, hogy leszbikus vagyok, úgyhogy nincs is semmi keresnivalójuk az esküvőmön.
2015. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus esküvő :)

Gyönyörű fehér ruha, menyasszonyi csokor, jönne a család azon része aki tud a leszbikusságomról, meg a teljes baráti kör :)

Hogy a barátnőm miben lenne az nekem édes mindegy (nadrág-kosztüm, vagy szoknya-blézer nekem mind1) de bármi mellett is döntene fehér színt szavaznék meg neki :)


21/L

2015. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hófehér bőszoknyás térdigérő klasszikus mennyasszonyi ruhában, kis csokorral. Férjem fehér selyemnadrágban, és ugyanilyen felsőben. Én magassarkúban, ő laposabban. Fehér csipkés combfix, és fehér francia bugyi. Rajta fehér sima tanga. Csak a két tanú, akik leszbiként egy pár. Utána kertiparti négyesben nálunk.
2018. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!