Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ma jön A LÁNY vacsira és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jön A LÁNY vacsira és nem tudok főzni, de bizonyítani akarok. Aki tud főzni adna tippet?

Figyelt kérdés

Azt mondta főzzek valamit vacsira. Nah ez a mai nap lesz. Hiába mondtam ,hogy a konyha számomra egy más dimenzió, de mégsem akarok beégni annyira nagyon. Kb fingom sincs mit csinálhatnék milyen kaját ami egyszerű mert a rántott húst is elégetem kb. Tudnátok kajákat mondani receptet találok de milyet? Passz... jah meg milyen italt vegyek?

volt már ezer randim,de most izgulok a legjobban! SEGÍTSÉG! 24/L

KÖSZI.


2015. júl. 24. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy ez dominancia/pozícióharc kérdés? Ő azt mondja, főzz neki valamit, Te azt mondod a konyha más dimenzió, és most itt állsz és főzni próbálsz... Lehet, hogy azt kellett volna mondanod erre, hogy fagyizni megyünk és kész! Vagy: "Ha szeretsz főzni, én megyek Hozzád!". Szóval nem lehet, hogy ez egy shit test? Nem vagyok se nő, se leszbi, de nem adtad nagyon hamar fel a pozíciódat?
2015. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aladar12 ***** válasza:

mondd meg, hogy jöjjön át korábban és főzzetek együtt.


amúgy knorr zacskós levesek, tésztafélék esetleg tejberizs/gríz.

2015. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

vegyél csirkemellet és vmi fűszert, kész fűszert..egy tálba berakod olajjal és a fűszerrel, jól átforgatod ...kb 1 órát hagyod hogy beszívja a fűszert.

köret ha rízs akkor gyors rízs ha krumpli akkor mondjuk püré...megpucolod,felvágod minnél kisebb darabokra..akkor hamar megfő...sós vízben...ha villával átutod szúrni vagy szétesik akkor kész...leszűröd és vajjal, áttöröd...kevés tejet adj hozzá..inkább kevesebbet nehogy folyós legyen, adsz bele sót és borsot is ízlés szerint..(én majonézt is szoktam) ha van kedved csinálsz salátát...ha nincs vegyél bolti csemege uborkát....

a husit egy serpenyőbe rakod olajjal...ja igen csíkokra kell vágni!!! annyit raksz a serpenyőbe, hogy minden csík elférjen ez kb egy nagyobb darab mellett és egy fél mellet jelent...

ha nem tudod mikor jó az olaj akkor egy kis darabotz tépj le az egyik husiból és ha belarakod is sistereg akkor mehet avtöbbi is bele...addig tartod alacsony lángon a tűzhelyet amíg nem fehéredik, majd ha fehér akkor feljebb tekered hogy piruljon. ha megpirult mindegyik akkor úgy szeded ki hogy az olaj ne jöjjön vele...a pürét a tányér közepére halmozod a csirkét pedig rá...

sok sikert

2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek!:Nah most ő nem tudja hogy már régóta tetszik meg a többi. Nem adtam fel ezzel csupán bizonyítani akarok. Ennyi
2015. júl. 24. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz, mert nagy égés lehet belőle! Vegyél hideg kaját, csinálj salátás (az elronthatatlan, és mindig sikeres görög saláta tuti), vagy rendelj pizzát, és mondd meg neki, hogy csak ezzel szolgálhatsz, mert NEM TUDSZ főzni. Ha megérti, jó, ha nem, akkor innen lehet továbbgondolni a kapcsolatot.
2015. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lett volna jobb valahogy jelezni neki vagy célozni rá, hogy nemcsak barátilag látnád szívesen? Kellemetlen helyzetbe hozhatod, ha nincsenek ilyen hajlamai, és a Te önértékelésednek se fog jót tenni. Nem érdemelne meg valamennyi egyenességet?
2015. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! #6 -os: ez lebne az első randink csak nem éttermes. Ezt beszéltük meg hogy nálam legyen. Csak ez nah bizonyítás hogy csak nem vagyok már ennyire szerencsétlen :) tudja hogy mért jön!

eldöntottem. Zacsis leves meg krumplipüré meg csirkemmell csíkok savanyúval. Vacsi előtt rendelek egy pizzát! Hogy mentsem ami menthető! :)

Köszi a gyors válaszokat ... ha nagy leszek meghálalom :) pusza mindenkinek :))))

2015. júl. 24. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan cukiii vagy:*:3
2015. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Én a lasagnét mondtam volna,mert ott csak a hús pirításánál hasalhatsz el,utána összerakod és megsül magától.


Hajrá! :)

2015. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Istenem... de gáz... eleg szanalmasnak tartalak.. nekiallsz fozni csak mert valaki azt mondta kozbe nem is tudsz es nem tudsz kiallni az igazadert inkabb megjatszod magad masreszt ahelyett h a rohadt googleba beirnad h receptek itt kéregeted még ezt is.. mi a beégés abban h vki nem tud fozni? Az az ego mikor ilyen hulye mint te pff
2015. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!