Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok-hölgyek, maszturbáltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-hölgyek, maszturbáltatok már úgy, hogy a combotok keresztbe volt téve egymáson, úgy izgattátok a csiklótokat és el is élveztetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen helyeken, illetve helyzetekben lehet így maszturbálni, és másabb-e mint amikor hozzáérhettek a csiklótokhoz?

2015. nov. 22. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem élveztem el, de nagyon jó volt. Simán csinálom nyilvános helyeken vagy suliban óra alatt, nem olyan feltűnő.
2015. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, és kellemes, de orgazmusig nem jutottam el.
2015. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Olyankor szoktam keresztbe tenni, tudatosan összeszorítani a combjaimat, amikor érzem a kellemes bizsergést, de olyan helyzetben vagyok (pl. munkában), hogy nem nyúlhatok oda. Amikor rendesen izgathatom magam, azt nem keresztbe tett combokkal szoktam, de köszönöm a tippet. Ki fogom próbálni! ;)

21/B/L

2015. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom akkor szorította össze a combjait, amikor előjáték során elélvezett. (minden alkalommal)

Maszti szokásait nem kérdeztem, így azt nem tudom.

2015. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves úgy tanultam meg maszturbálni, sokáig csak úgy csináltam. Néha még most is előfordul, ha olyan helyzetben vagyok, hogy nem nyúlhatok kézzel a csiklómhoz, mert esetleg megláthatnak.
2015. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2015. nov. 29. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy régi kérdés de én sokszor csinálom ezt és volt már belőle orgazmus is pl vonaton, buszon, vagy moziba, suliba...én imádok úgy elmennie főleg ha vannak körülöttem és ők nem is sejtik milyen jó érzés nekem😊 20/L
2020. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!