Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mindig a dominánsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mindig a dominánsabb csajt választjátok?

Figyelt kérdés

Szóval ha láttok mondjuk egy buliba két barátnőt, akkor a dominánsabb lesz az akihez odamész?

És miből tudod meg hogy melyik a dominánsabb?



2015. nov. 22. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Inkabb a kisugarzast figyelem :)
2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem épeszű embernek ilyen eszébe sem jut. Mindenki ahhoz megy oda, amelyik tetszik neki. Ha ketten vannak együtt, akkor meg nem is lehet csak az egyikhez odamenni.
2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Uhh dehogy. Szerintem visszataszító amikor egy lány erősen domináns.

Inkább a szép kisugárzású, mosolygós, visszafogottabb lányokat kedvelem.

2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én igen. Hát sok mindenből lejön: első pillantásra főleg az öltözködés, smink, meg persze a viselkedés, h hogyan cserkészi be a csávókat, meg h hogyan beszél, viselkedik a barátnőivel. Sok csajon már messziről látszik h ő az adott csajtársaságban a domináns egyed.
2015. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Jobb szeretem a nőies nőket. A dominans pedig en vagyok a kapcsolatban. A sexben is mindig. Ha szexet akarok, puncit, azt elveszem. Ha durvan akarom, durvan csinalom.:)
2015. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jó ég dehogyis :DD

A férfinak a manipulálható, kissé önbizalom hiányos, szubmisszív lányocskák a legvonzóbbak.

2015. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pedig a valóság, mást mutat...
2015. nov. 22. 19:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért, mi a valóság? Amit a szórakozóhelyen látsz? Amit az utcán? EZ ITT vajon nem a valóság? :)
2015. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen az amit az életben látsz!:)

Írogatni mindenki tud, ha aztán mást cselekszik!

2015. nov. 22. 20:05
 10/17 mikeXxX ***** válasza:
És az nem lehet , hogy a másik dögösebben öltözik és néz ki mint te erre még nem gondoltál ?
2015. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!