Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mindig a dominánsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mindig a dominánsabb csajt választjátok?

Figyelt kérdés

Szóval ha láttok mondjuk egy buliba két barátnőt, akkor a dominánsabb lesz az akihez odamész?

És miből tudod meg hogy melyik a dominánsabb?



2015. nov. 22. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, a szebbhez megyek oda.
2015. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Általában a visszafogottabbat, mert gyakran ő az okosabb és értelmesebb. Egy nagyon kirívó csaj inkább már idegesít... Egy aranyosabb lány, akivel jobban ellehet beszélgetni, jobban megtud fogni.
2015. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

??? Francokat.... A többség nem bírja az ilyen nőket elviselni, mert nem királykodhat, és sérti az egóját, ha nem irányíthat.

Mellettem se sokan bírták hosszú távon, hogy nem csicskultam be nekik. A pasik ezt nehezen viselik.

27N

2015. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves #13-as! Kezdd el feldolgozni, hogy ott más volt a probléma...
2015. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:

Az volt a probléma, hogy nem tudott irányítani, nem táncoltam úgy, ahogy ő fütyörészett, mert nálam nincs olyan, hogy "mert ő a férfi"... Vagy kezel egyenjogú partnerként, és mellőzi az effajta hozzáállást, megjegyzéseket, és elfogadja a játékszabályaim, vagy kilincs és tovább nincs. De ezen mit is kell feldolgozni?...

2015. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen domináns? Az lesz a befutó, aki jobban néz ki.
2015. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A domináns fogalom relatív. Most a magam nevében beszélek de szerintem a legtöbb pasit nem izgatja a replikázó, egyenjógúságot követelő, "hú de odamondom a magamét' leányzó :) Ha esetleg láttad a Mr.és Mrs.Smith filmet akkor megérted , hogy milyenek az igazi domináns nők, akik izgatják a pasik fantáziáját. A rejtélyes, kalandos, frappáns lányok akik megfognak. És az ilyen erényeket már egy szemkontatkus után leszűr egy csávó.:)
2015. nov. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!