Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz a hajfétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a hajfétis?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válaszát várom. Ha kiderülne ez a barátotokról szakítanátok vele emiatt? Ha elfogadnátok, miket engednétek meg neki, mit csinálhat a hajatokkal? Egy kicsit vághatna is belőle?

Esetleg, ha van itt hajfétises lány, nyugodtan írhat privátot. :) Én tizenéves srác vagyok.



2015. nov. 22. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Menj el fodrásznak xDD
2015. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

én fiú vagyok, azér írok mer sztem kevés az esélye h itt hajfétises csajra akadj. olyan lesz, akit nem zavar a dolog, sőt tapasztalatom szerint sok ilyen csaj van, de nagyon nem mindegy hogyan tálalod neki!


a haj, mint fétis tárgya bizony már nagyon régi keletű dolog. sok mesében, ókori történetben előfordul, a hosszú haj vagy éppen a levágott hajfürt mint szimbólum... misztikus szerepe van, attribútum, vagy fetisizált néha...


ezért sztem koránntsem meglepő ha vkinek ilyen fétise van. az már kérdés h az egyes lányok - főleg a mai, szexuálisan teljesen kultúrálatlan világunkban - ezzel mit kezdenek.


arról sztem ne is álmodj, h majd rávered. a csajok nagyon háklisak a hajukra. nekem volt bevállalós csajom akinek kb semmi nem volt tabu, de egyszer sikerült mellé lőnöm arcra élvezés helyett a hajára ment, és majd leszedte a fejem.


a csajok majdnem ugyanúgy odavannak a hajukért, mint te, csak ők máshogy.


h kicsit levágj belőle, erről szintén le kell mondanod. max ha amúgyis fodrászhoz megy. egyébként egy-két szálat max. vigyázz h adod elő, mert esetleg pszichopatának néznek, és ez nem vicc, sajnos.


bár az engem nem vonz, h egy csajnak a hajába a farkammal matassak, ez olyan alantas dolog. ott van arra a kezem (mármint ha ilyen fétisem lenne). nemtom ehhez ki hogy viszonyul. minimál sznten, talán nem zavarja őket.


ezt a 2 dolgot leszámítva a csajok sztem baromira engedékenyek a hajukkal kapcsolatban. akár minden este fésülheted, birizgálhatod, dugás közben húzhatod mint álat. bámulhatod, megmoshatod, stb nekik.

excsajom egyszer meg arra kért h segítsek befesteni a haját.


egyébként nekem nincs ilyen fétisem, van helyette sok más. hidd el sokkal jobb helyzetben vagy mint akinek pl lábfétise van mert tök sok csajt idegesíti ha a lábaival babrálnak. vagy ha vkinek latex fétise van, a csajok 99%-a azt gondolja h latex ruhába bújni fúj, és undorító.


tehát ebből a szempontból nézve, egyáltalán nem gáz, meg amúgyse. semmi sem gáz, ami mindkét fél örömére szolgál, vagy amibe mindkét fél beleegyezik...

2015. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan,de nem gáz. Mindannyian különbözőek vagyunk, mindannyiunkat más hoz lázba,és ez így van rendjén.:) Én nagyon-nagyon elfogadó vagyok, tehát engem nem zavarnának azok a dolgok, amiket a kettes válaszoló is említett, viszont vágni nem hiszem, hogy engedném. :D Idővel talán rá lehetne beszélni, de kitudja...

Egyébként nem hiszem, hogy találsz errefelé hajfétises lányt,de azért ne add fel a reményt!:)

2015. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Vágást eleve úgy gondoltam, hogy csak kicsit, és utána elmehetne fodrászhoz a pénzemből.
2015. nov. 22. 22:17
 5/21 anonim válasza:
100%
Van olyan, aki elfogadja. Nekem pl. van egy barátom, aki tud a kis szenvedélyemről, és néhányszor kavartunk, már felajánlotta, hogy pár 1-2 centitől simán megszabadulna az én kedvemért. De mondtam Neki, hogy nagy valószínűség szerint nem lenne semmi hatása, mert drasztikusabb dolgokhoz vagyok szokva :D. Őt pl. az izgatta fel, hogy én felizgultam rá.
2015. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

én tizenéves lány vagyok, és szintén hajfétisem van, kiskorom óta :$$


ha akarsz, írj :D én örülnék, ha a barátom hajfétises lenne, ellennénk :D

2015. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Abszolút nem gáz vannak sokkal vállalhatatlanabb esetek, de ugyebár ezeket senki sem kiabálja világgá.

Nekem is hajfétisem van a párom elfogadta és élvezte is a kényeztetést nem zavarta persze van egy határ ebben is mint minden másban.

Amennyiben van ilyen beállítottságú nő én is szívesen beszélgetnék vele privátban.

2015. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kriszti Bp. válasza:
100%
Azt tanácsolom, a kérdezőnek és lány hozzászólónak menjetek el fodrásznak!! Én is hasonlóképpen éreztem ezért választottam ezt a szakmát és nagyon nem bántam meg!
2015. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A hajvágás nyilván attól függ, milyen fajta hajról van szó... Nekem például össze-vissza göndörödik, abszolút rendezetlen, tehát ha az egyik tincsből vágnék pár centit meg se látszana.
2015. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, nem vagyok hajfétises, de azért válaszolok.

Ha a barátomról ez kiderülne, nem zavarna, mert szeretem. Persze, engedném, hogy fésüljön, megmossa, stb., még vághat is belőle, (csak amennyit kell, és csak akkor ha szükségem van már rá) de azt én sem engedném, hogy ráélvezzen.

2016. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!