Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok mar ugy, hogy miutan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy, hogy miutan szakitottak veletek utana nem voltatok kepesek mast szeretni ugy mint ot tobbet?

Figyelt kérdés
Elfogadtam a dolgot tudom hogy nem leszunk egyutt megsem tudok mast szeretni
2015. nov. 23. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakításnak nem mondanám, de a közelmúltban estem át kb a 4. átb**szásomon, azóta úgy nagyjából senkit nem tudok, nemhogy őt.
2015. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettol felek en is. Nem is merek szerelmes lenni.:(
2015. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam így, csak úgy, hogy AZT HITTEM, hogy nem fogok soha többet senki úgy szeretni, mint őt.


Aztán amikor tényleg feldolgoztam magamban a szakítást, meg voltam eleget egyedül, akkor ez teljesen megváltozott bennem.

2015. nov. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, mert még Őt szereted. Ez így működik.

A lányoknak ilyen szempontból könnyebb dolguk van, mert ők hamarabb/könnyebben kapnak mást. De ha egy pasi nem tud elfelejteni egy lányt, akkor, hosszú hónapok, évek jönnek...

2015. nov. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!