Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik több év után szakítottak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több év után szakítottak, mennyi idősen jöttetek össze, és mennyi ideig voltatok együtt, próbálkoztatok még egy darabig, hogy működjön, vagy hirtelen jött?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, ő 17, 8 év 1 hónapig tartott a kapcsolat, ebből 2 és fél év jegyesség. Már a közös otthont terveztük, amikor telefonon, aljas módon szakított, teljesen hirtelen, 3 hónappal ezelőtt. De már nem bánom, túl korán "kezdtük", hiányzik, mint ember, és remélem, egyszer visszakapom a barátságát. Azóta nem beszélünk, nem tudok róla semmit, csak annyit, hogy találkozgat valakivel. Tegnap láttam egy képet róluk, és igen, szíven ütött a dolog. De ez az élet rendje, és ha egyszer nekünk még valaha bármilyen formában együtt kell lennünk, akkor úgy lesz, ha meg nem, akkor maradnak a szép emlékek, és építem tovább az életemet. :) (23/L)
2015. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
először 17 ill. 19 évesen jöttünk össze, 2 évig viharos se veled-se nélküled kapcsolat, aztán később, 21 ill. 23 évesen kerültünk össze megint, 2 évig voltunk együtt. pár napja mondtunk ki egy szünetet, még kérdéses, hogy tudjuk e folytatni. az alapproblémák, amik a legelején is voltak, sajnos megmaradtak, hiába szeretjük egymást azóta is.
2015. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!