Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tolerálják, elfogadjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálják, elfogadják a nők az olyan fiúkat, akik nagyon figyelmesek, önzetlenek, törődőek az ágyban, viszont gyorstüzelők?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban. Mivel mindent megtett szex terén, bőven kompenzálta, hogy hamar elmegy, én jól tudtam tolerálni. (Kurwa sokáig voltunk együtt.)
2015. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte van hosszú előjáték ( én azt nagyon szeretem :) ), érzem, hogy szeret, hogy próbálkozik, hogy kielégít (manuálisan is tökéletes, sőt! ) akkor nekem semmi gondom nincs a gyorstűzeléssel.


Lehet furán hangzik, de jobban szeretem, ha az előjáték hosszú, maga az aktus pedig rövidebb.

2015. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
persze gáz a gyors tüzelés, de egy lány nem attól megy el vagy izgul fel, hogy a pasi ki-be-ki-be csinálja 1 órán át.
2015. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a baraton gyorstuzelo (bar mar kezd kigyogyulni belole),es a libidoja is kisebb mint az enyem. Az elobbi sosem okozott gondot kozottunk,es a masodik is rendezodni latszik.Amugy meg nagyon aranyos,szeretgetos tipus,tobb mint egy eve vagyunk egyutt.
2015. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!