Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes szűzként szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szűzként szexpartner kereső oldalra regisztrálni?

Figyelt kérdés
Ott gondolom tapasztaltabb férfiakat keresnek, ezért gondolom hogy nem lenne nagy sikerem. Mit gondoltok? Valakinek tapasztalata, véleménye erről?

2015. nov. 23. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

de várj! fiú vagy ugye? Te hirdetnéd magad? illetve csajokat vagy srácokat várnál?

ezekre válaszolj mert nem mindegy!

2015. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem véletlen van a Heteroszexualitás kategóriába. Nőt keresek.
2015. nov. 23. 15:26
 3/24 A kérdező kommentje:

1

De szerintem te félreérted, tényleg szexpartner kereső oldalra gondolok és nem a kamura ahol "fizetős nők" vannak.

2015. nov. 23. 15:27
 4/24 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az az 1.

A fizetős lányok oldalai pont nem kamuk!ha belegondolsz, ők ebből élnek, nem éri meg kamuzniuk. inkább az ingyenesek azok.

oké. felregisztrálhatsz, veszteni valód nincs. szerintem a huszon éves lányok nem pont szűz srácokra vágynak, na de ki tudja.

Illetve!

Ne feledkezzünk meg a MILF-ekről sem! ők szerintem simán látnának ebben/ benned fantáziát, ők bele vezetnek a tutiba, csak kérdés, hogy ilyen helyeken vannak-e ilyen nők.

2015. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően értelmetlen az oda regisztrálók legalább 95% férfi.
2015. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szűz lányok szoktak fent lenni, de elvétve találtam már olyan nőt, aki tapasztalatlan, ne adj Isten szűz fiút keresett ... illetve volt ilyen pár is, akik szívesen tanítgattak volna.
2015. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5

Ez jó hír, szeretem az idősebb nőket.

2015. nov. 23. 16:56
 9/24 anonim ***** válasza:

#8:

Honnan tudod, hogy szereted őket? Hiszen ugye szűz vagy, így nem próbáltad őket, nem tudod mit nyújtanak (vagy mit nem).

2015. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

Ki kell kelni a gép mögül, és kipróbálni a "csajozás" funkciót!

Belénk van kódolva!

F/60

2015. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!