Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti szeretitek ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha a lány minden nap kielégítene titeket és minden nap szexelne?

Figyelt kérdés
Mennyire jó, hogy ha egy lány ennyire szereti a szexet, hogy minden nap kényeztetni a pasiját és szexelne?És azt szeetitek ha keményen vadul elégít ki vagy inkább az a jó ha visszafogott mint egy kezdő?
2015. nov. 24. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én szeretem és az már mindegy hogy vad vagy gyengéd :)
2015. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bárhogy megtehetné! :)
2015. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Biztos nem sokunknak lenne ellenére a napi szinten való szex. A stilus pedig legyen változó :)
2015. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

régen volt mindennap vmi akárcsak egyszopás de jo is volt

aztán épitkezéskor lecsendesedett

2015. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egy ideje úgy érzem minden nap kényeztetném a párom akár reggel este is nem tudom miért van. Tslán megnyiltam és nincsennek gátlásaim.Ezt mondta páromnak is de valahogy nem örült a dolgonak mármint nem él a lehetőséggel. És attól is félek nem e szexmániásnak gondol hisz már mondta, hogy ha dolgoznék én is úgy mint ő nem járna ezen ennyit az ember agya. Kicsit rosszul esett.DE közbe nem meek kezdeményezni mert sokszor fáradt és nem aakrom,hogy visszautasitson.Igy csak elmondom neki ezeket hátha ő lép de semmi.
2015. nov. 24. 10:22
 6/22 anonim ***** válasza:
Én igénylem is. Legritkábban 2 naponta.
2015. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Szerencsére a párom is ugyan úgy igényli minden nap, mint én.
2015. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hogy kezdeményezzek?Még sose csináltam ilyet mindig ő kezdeményezett de egy ideje már alig vagyunk együtt igy valahogy muszáj kezdeményezni.Mit tegyek akkor ha visszautasit?Hagyjam abba és próbálkozzak másnap?Rossz érzés ha visszautasitják az embert meg ciki
2015. nov. 24. 10:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy csak én elégítsem ki, nem terep. De oda-vissza, + szex minden nap, az oké :D

N

2015. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Tiboo Martino ***** válasza:

Ó én mennyire szeretném! Már nem volt alkalmam szexre egy sem, több mint 10 éve. (Még oyan sem jött össze, hogy csak én kényeztetek és nem várnák viszonzást) :(

Az, hogy érzékien vagy vadul az függ a helyzettől és a helytől is.

Anno oyan barátnőm (szerelem) volt akivel minden nap...amennyit csak lehetett. Sajnos ő felköltözött Pestre és felnőtt filmekben szerepelt több évig, ami eléggé megviselt de ez már más téma.

A barátod, ha megtapasztalná legalább egy napra azt az érzést ami gyötört engem az elmúlt években, biztos máshogy állna hozzád!

2015. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!