Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány akinek bejövök....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek bejövök. Valószínű csak szex lesz. Ti hogy folytatnátok ezt a mondat amikor megbeszéljük a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval erre a szövegre gondoltam: "Most, hogy végre négyszemközt vagyunk szeretném elmondani neked, hogy te egy nagyon kedves, aranyos, csinos lány vagy és arra gondoltam hogy ..." Szóval, hogyan folytassam a mondatot? Csak értelmes választ szeretnék. Köszönöm.
2015. nov. 23. 21:25
 1/7 anonim válasza:
Előhúzol egy kotont a zsebedből, felveszel egy napszemüveget és a fülébe súgod: elfüstöljük??
2015. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz közölni vele?
2015. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...ha komolyan gondolod ezt az egészet, akkor részemről folytathatjuk, ha nem, akkor meg ne húzzuk tovább egymás idejét.
2015. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es kicsit thug life stílusban nyomja :D
2015. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első tetszett!

A második nőjjön még egy kicsit, aztán nézzen be újra...

2015. nov. 23. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
"...összetehetnénk amink van." :D Nem, bocs, ezt inkább mégsem. De igazából az egész betanult szöveget felejtsd el, nem lesz szükséged rá. Az ilyen bemagolt sablondumák sosem sülnek el jól. Meg szerintem ezt meg sem kell annyira beszélni. Hívd el valahová, udvarolj neki, varázsold el, aztán ha érzed, hogy eljött a megfelelő pillanat lekapod és kész. Nem? :)
2015. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
xD khmm hát aki tud az tud 1#-es voltam
2015. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!