Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak szapioszexuális férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szapioszexuális férfiak?

Figyelt kérdés
Mármint akik a női intelligenciára buknak.

2015. nov. 25. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen de minimálisan azért a külső is számít :D
2015. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Miért, intelligens nő vagy? :D
2015. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eddig úgy gondoltam igénylem az okos nőket, de most ojan butának érzem magam, amiért nem ismertem az erre megfelellő latin kifejezést hogy már helyesen irni sem tudok :(
2015. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a gond itt, hogy a külsőt azt hiszik nullára lehet csökkenteni. De szánalmas
2015. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak!

Izgatnak az intelligens nők!

2015. nov. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Á,csak úgy mondják....fontosabb,h csupasz-e,mint h esze van a nőnek. Tapasztalat.
2015. nov. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak, én is ilyen vagyok.
2015. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os, az hogy te milyen emberekkel voltál eddig együtt, nem azokat minősíti, akik nem ilyenek... ;)


Hogy a kérdésre is válaszoljak igen, bár nem szexuálisan izgat ha éppen elmondja a PI első 30 számjegyét, csak egyszerűen szeretem, ha egy nőnek nem üres a feje.


A külső számít, mert miért ne számítana... senki nem lenne olyannal együtt, aki nem tetszik neki és nem vonzó számára fizikailag is, aki meg ennek az ellenkezőjét állítja, az hazudik. De sajnos a vonzó külső számomra még kevés.

27/F

2015. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen, vagyunk még! Kihalófélben vagyunk már, de azért vagyunk még.


A legnehezebb az egész kázusban, hogy olyan nőt találni, aki szintén szapioszexuális kész kihívás!


(elismerem én is, hogy a külső is számít, de nem az a fő. Ha a csaj nem valami dagadt, 55 év fölüli vagy nagyon-nagyon rövid hajú akkor a külső számomra már meg is felel)


[link]

2015. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

halihóó


intellektüel urak keressenek


19/sz

2016. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!