Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szakállas sportos férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakállas sportos férfiak most a befutók a csajoknál? (kép)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Pesten, és most valami nagyon nagy divatja van a szakállnak, vidéken még nem láttam egyik srácnak sem, max borosta.

Nem mindenkinek áll jól (nekem is van egy csoporttársam aki inkább homeless-nek néz ki mint trendinek) de ez most a csajoknál is bejövős? Mármint a csajok panaszkodnak, h milyen rossz orálnál is ha szőrös lent, erre ha csak puszi/csók van akkor is át kell verekednek magad a karcos sövényen :D


Pl, itt egy kép, 2015-ben ő az álompasi?


[link]



2015. nov. 25. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ők IS tudnak befutók lenni nálunk, de azért nem is mindegy, hogy milyen az a szakáll. Mert a fél-télapósan hosszú arcszőrzet szerintem már nem szexi. A rövidebbek viszont nagyon szexik tudnak lenni, ha a pasinak olyan arcszerkezete van, amihez passzol a szakáll.

De azért én még mindig azt mondom, hogy a borosta a legszexibb. :)

A képen szereplő férfi mellkasáért pedig odavagyok! Bár, úgy "en bloc" bejön. :D

2015. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Missi_Key ***** válasza:

nem.

csak az egyetemisták növesztenek szakállat. de amikor már megkomolyodnak ők is levágatják :D

és akkor csodálkoznak miért a már érett pasikra bukunk mi nők :DDD

a legtöbb egyetemista úgy néz ki mint valami hipster homeless..

2015. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

#2 utolsó mondatát cáfolnám! Az egyetemista pasik a legdögösebbek (a mi sulinkban van helyes fiúkkal). Főleg ha van eszük és nem arra hajtanak csak, hogy a kettes meglegyen a vizsgákon. :D

És lehet érett egy srác attól, hogy még az iskolában tölti a napjait. :)

2015. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a mi sulink tele van helyes fiúkkal* - így már értelmes lesz a mondat. :D
2015. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én már tinikorom óta imádom a szakállt, persze olyan ember kell hozzá, akinek jól áll :D
2015. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. Mondjuk engem a testen sem zavar a szőr, a képen lévő férfi teste is lehetne nyugodtan szőrösebb, nekem az férfias. :)
2015. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ő nem Leonidász a 300-ból?
2015. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Erre mondta a párom azt, hogy ez a "favágó divat" olyan, hogy a srácok szakállasan néznek ki úgy, mint egy b..zi. :D

Ami azért elég nehéz, tekintve a szakáll "férfias jelentését"


[link]


Én pl az ilyet szeretem, kizárólag bajusz nélkül. :D A bajusz rossz. :D

2015. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Agyf_szt kapok már ettől a szakállmániától. Akinek a szakáll tetszik, az ismerkedjen csövesekkel vagy hindu szentekkel.
2015. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
immáááááádooom
2015. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!