Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szakállas sportos férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakállas sportos férfiak most a befutók a csajoknál? (kép)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok Pesten, és most valami nagyon nagy divatja van a szakállnak, vidéken még nem láttam egyik srácnak sem, max borosta.

Nem mindenkinek áll jól (nekem is van egy csoporttársam aki inkább homeless-nek néz ki mint trendinek) de ez most a csajoknál is bejövős? Mármint a csajok panaszkodnak, h milyen rossz orálnál is ha szőrös lent, erre ha csak puszi/csók van akkor is át kell verekednek magad a karcos sövényen :D


Pl, itt egy kép, 2015-ben ő az álompasi?


[link]



2015. nov. 25. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Uhh, ez nekem nem jön be! De a Nikki Sixx féle szakállért oda vagyok! :D
2015. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Te is írtad, hogy nem mindenkinek áll jól. Ha valakinek jól áll és a személyiségéhez is illik, akkor nincs gondom vele. De ha csak divatból növeszti, akkor nem.

Nekem a kép nem igazán tetszik :D


A borosta szerintem soakkal szexisebb. Egy arc álomittas szempárral és borostával levenne a lábamról.:)

2015. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
2015. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Minden pasit megvetek aki divatból alakítja magát... az egyéniséget szeretem, nem a birkákat.

Hipsternek, pávának, lumber vagy metroszexuálisnak a közelébe nem megyek.


22L

2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
en imadom oket,abszolut a zsanereim,foleg ha ilyen ""favago"" stilusuk van. Szerintem eszmeletlenul ferfias.
2015. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2014-ben, és azelőtt is ilyen volt az álompasi.


De persze nem a birka, aki csak divatból.

2015. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem hatátozottan bejön, bár amint látod Kérdező, a vélemények megoszlanak.
2015. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fuuuuuuuj, utalom a szakallt!!! Egy ferfin sem all jól. Olyan hulyeseg ez a divat. Minden pasi most szakallas.. Kiabrandultam teljesen beloluk amiota divatba jott ez a hülye szakall mania. Nagyon csunya.
2015. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!