Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt pár férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt pár férfi, h egy leszbikus nőt csak jól meg kell dugni és majd elfelejti h leszbikus?

Figyelt kérdés
L
2015. nov. 25. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Én még ilyet nem hallottam mondjuk...
2015. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert soviniszták?
2015. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok ferfit vonzanak a beteg csajok, tisztelet a kivetelnek!
2015. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te ezt kitől hallottad? :D
2015. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még, de lehet benne valami...
2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy az eddig válaszoló egyének még nem olvasgattak itt sok kommentet, mert itt is van egy csomó olyan pasi, aki pont azt hiszi, amit a kérdező leírt. :)
2015. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány ismerősöm mondta ezt a barátnője leszbikusságáról. Szóval van lányban is aki ezt gondolja :D
2015. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát nekem van egy "leszbikus" ismerősöm aki igazából bi, csak együtt él egy másik lánnyal egy jó ideje. Nála azért tudom elképzelni, mert nem éppen a legszebb és legnőiesebb, inkább csak szeretetre vágyik, de ha találna egy pasit aki mindazt megadja amit a mostani párja szerintem a pasit választaná.

Szóval talán ebben az esetben igaz.

A párja 100% leszbikus, ő még egy pasi érintésétől is megborzong.

2015. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert szerintük a hülye kis farkuk majd megváltja a világot meg a leszbikusokat. Lol. Dehogy.
2015. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem idehaza azért nem sokan gondolják így. Vagy ha igen, azok sem gondolják túlságosan komolyan, meg nem nagyon hangoztatják.


Más kultúrákban azonban tényleg sokkal elterjedtebb ez a nézet. Azt hiszem, Dél-Afrikáról olvastam egyszer, ahol amúgy is elég gyakori a nők elleni erőszak, hogy ha egy lányról kiderül, hogy leszbikus, akkor előfordul, hogy fiúk direkt elkapják és megerőszakolják, hogy kigyógyítsák belőle, meg megtudja végre, hogy milyen érzés férfivel együttlenni.

2015. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!