Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt pár férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt pár férfi, h egy leszbikus nőt csak jól meg kell dugni és majd elfelejti h leszbikus?

Figyelt kérdés
L
2015. nov. 25. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudtad, hogy a f..sz varázserővel bír?



Én konkrétan ezt még nem hallottam az interneten kívül, olyat viszont már nem keveset, hogy a leszbi azért lesz leszbi, mert a férfiak megbántották. Ha ebből indulunk ki, akkor feltételezhetik azt, hogy amit egy férfi elrontott, azt egy másik férfi megjavíthatja.

2015. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert egy igazi férfi, aki ért a puncihoz, az úgy megtudja dugni a leszbikust is, hogy szétélvezi az agyát. De ettől még nem akar majd farkat azután. Mivel ez lelki dolog nála.
2015. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 kérdéses, hogy mennyire lehet "szétélvezni az agyad" valaki olyan által, akinek jóformán az érintésétől is undorodsz.

Képzeld el milyen lenne, ha Orbán Viktorról kiderülne, hogy az egész bolygón nem ért senki úgy a prosztata masszázshoz, mint ő. Te tudnád minden negatív utóérzés nélkül élvezni?

2015. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én is hallottam már ezt nem egyszer. A probléma az, hogy bár egyszer ki akartam próbálni pasival, az lett a vége, hogy nem "szétélveztem az agyam", hanem szétröhögtem, mikor megéreztem a világmegváltó fegyverét a gatyájában. Még az volt a szerencse, hogy előre megmondtam neki, hogy ne várjon túl sokat, tudta, hogy a lányok érdekelnek, ha viszont a boxer is lekerült volna róla, váltig állítom, hogy a röhögésem átment volna undorba. Lehet, hogy lenne alkalom, hogy mégis összejönne egy ilyen akció és még talán élvezném is, de attól még nem változtatna azon, hogy a nőket szeretem és egy lányt tudok csak magam mellett párként elképzelni. Aki leszbikus, az nem fog pasival együtt lenni, akármilyen jó az ágyban az a hím. Mert ez nem csak a szexről szól.


22/L/L

2015. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!