Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Járnátok chippendale...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok chippendale fiúval?

Figyelt kérdés

Most nagyon megsértődne, ha ezt a kérdést látná..... Nem is igazán chippendale, inkább olyan Magic Mike-szerűség, amit csinálnak. Bár a lényeg ugyanaz, nők előtt vetkőzik, pénzért, saját akaratából..

Kb. fél éve ismerjük egymást, kezdetben csak baráti volt a viszonyunk (bár azt sose tagadtam, hogy piszok jó pasi, gyönyörű testtel, stb..). Aztán úgy hozta az élet, hogy egy véletlen miatt elég sok időt töltünk(még mindig) együtt. És hát nem maradt ez következmények nélkül, kialakult közöttünk valami, több, mint csak szex, ő pedig egy ideje célozgat rá, hogy mi lenne ha megpróbálnánk együtt. Nem tagadom, hogy odavagyok érte, és többet érzek mint barátság...de képtelen vagyok kapcsolatra vele...

Tudom hogy ez csak egy szakma (bár aki látta a Magic Mike-ot az tudja, hogy ott nem pusztán táncikálnak, hanem egy-egy női néző néha az "előadás" része...mi is így ismerkedtünk meg, btw), de egyszerűen nem tudom tolerálni, amit csinál.

Voltam mostanság is fellépésén, szétcincált a féltékenység, nem bírtam nézni hogy más nő fogdossa, és még több meg csorgatja rá a nyálát...nem megy.

De azt sem tudom leplezni, hogy közben egyre jobban belezúgok, és ahogy látom (márpedig jó emberismerő vagyok), neki is egyre komolyabbak (lennének..) a szándékai..

Mit tegyek? Egyáltalán, túlreagálom az egészet?

Vagy megérné akkora áldozatot hozni miatta, hogy szemet hunyjak a szakmája felett?


2015. nov. 25. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem járnék!
2015. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem,sose bírtam a nőiesen enyelgő férfiakat!
2015. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért ő finoman szólva sem nőiesen enyeleg :D

Mint mondtam, ez nem a szó szoros értelmébe vett chippendale dolog.

Nagyon sok munka, edzés van abba amit csinálnak.

2015. nov. 30. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Már maga a gondolat is nőies,hogy egy férfi vetkőzzön,nőnek!
2015. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!