Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A minap közösültem barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap közösültem barátnőmmel. Volt néha olyan érzésem hogy elmegyek, ekkor persze megálltunk 10-15 mp-re de nem húztam ki belőle. Ez mekkora veszély forrást jelenthet? Gumi nélkül csináltuk.

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 05:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Semekkorát en az utolso pillanatban szoktam csak kivenni gumi nélkul
2015. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A terhességre sokat
2015. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül mindig kockázatos mert az előváldék is tartalmaz kis számban spermát.

Azt pedig nem érzed de szinte folyamatosan szivárog

2015. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fogamzásgátlásról szóló szakirodalomban olvashatod (google, netán könyvtár!!!!!!), hogy a teherbeesés kockázata mindig jelen van. Ráadáaul a megszakításos közösülés az egyik leg megbízhatatlanabb technika. De hajrá én is így csinálom a párommal, bár mi a gyerekprojektet jövõ nyárra tervezzük és megbeszéltük, hogy nem baj, ha véletlenül hamarabb kerül rá sor. Szóval, ti döntötök.....
2015. nov. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Neked nem tűnnek veszélyesnek:


[link]

2015. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az ötből két értelmes válasz érkezett.Nekik köszönöm.Azt olvastam hogy az elővőladék 0.01%ban tartalmaz spermát.
2015. nov. 26. 07:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdésre nehéz értelmes választ adni!!Én meg azt hallottam,hogy ha gumi nélkül szexel valaki soha nem lehet terhes........akkor mától belesprickolsz csak azért mert most meg ezt hallottad...vagyis olvastad...
2015. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Keves szazalekban tartalmaz az elovaladek spermat de ezzel inkabb nejatszatok ha meg gond lenne egy bebi erkezese...
2015. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 PearlDiver ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban hogy nem te lennél az első akinek így lesz gyereke. Kicsinek tűnik az az 1 ezrelékes esély, de attól még ott van, és még mindig sok nagyságrenddel több, mint az esélyed a lottó ötösre. Remélem nem akartok egy túl korán jött babát nevelni, abortuszt meg még kevésbé. Úgyhogy jobban tennétek, ha védekeznétek.
2015. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Annyi kérdésem lenne hogy a terhesség kialakulásának vannak észlelhető előjelei az első pár hétben?
2015. nov. 26. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!