Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy tízszer is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tízszer is elélvezzen egy nő (vagy többször) egy dugás alatt?

Figyelt kérdés

Ez nekem annyira lehetetlennek tűnik.

És az mit érez mikor ilyen sokszor elélvez,aki esetleg képes rá?



2015. nov. 27. 16:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Remelem igen :) xD

14l

2015. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2015. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De,hogy? Ez annyira képtelenségnek tűnik!
2015. nov. 27. 16:49
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

Volt olyan, akinek olyan sorozat orgazmusa volt, hogy könyörgött, hogy hagyjam abba mert nem bírja tovább :-D


De neked mi az egy dugás? Mert nekem egy együttlét orális és manuális kényeztetésből is áll, amik alatt is már elélvez egy-kétszer. A szex része meg legalább 5-6 póz, esetleg segédeszközök, illetve anális szex, amitől még pluszban elélvez.

2015. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha előjáték is benne van, akkor simán :D
2015. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Én egyszer a kedvesemnél 20ig számoltam az olyanokat, amikor spriccelt kisebb nagyobb mennyiségben, illetve amikor "kifogyott" akkor a korábbihoz hasonló összehúzódásait. Aztán a következő fél órában már nem számoltam 😉😎😍
2015. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár eddig "csak" 4 volt a legtöbb Nekem :-)
2015. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha én egyszer elélvezek utána már nem tudom csinálni,mert nagyon érzékeny és fáj.Aki spriccel szex vagy maszti közben az még nem feltétlenül azt jelenti,hogy el is élvezett.Én elhiszem,hogy valaki képes többször is elélvezni,csak furcsa nekem.
2015. nov. 27. 17:28
 9/26 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Csak akkor tudok többször ha hüvelyi orgazmusom van. Csiklónál csak 1, utána érzékeny lesz.
2015. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Sosem számoltam, nem is kérdeztem még sose. De egy aktus alatt, 2 megvan, amit érzek-tapasztalok.

Előjáték alatt, és a végén. Akkor a combomon, csak úgy folyik a hüvelyváladék+látom rajta, és érzem, ahogy lüktet a szerszámomon. Mint ha, lovat etetnék. :D

2015. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!