Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves srác vagyok, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok, eddig semmi szerelem vagy hasonló. Lekések bármiről ha így folytatom?

Figyelt kérdés

Egyébként meg hello mindenkinek.

Az alapszitu fentebb olvasható, a lényeg az, hogy igaz, hogy egy-két lánynak tetszettem, de bennük semmi vonzót, vagy akár érdekeset nem találtam. Olyat, hogy csak úgy szerelembe essek, vagy akár csak igazán bejöjjön valaki még nem éreztem.

Igazából úgy érzem ezzel eddig semmi gond. Most úgy gondolom, hogy az is tökéletesen elég lenne, ha majd úgy 24 éves koromban összejönnék "az igazival" és vele élem le hátralévő éveim. (gondolom ez tündérmese)

Attól tartok, hogy lehet, ha most nem szerzek tapasztalatot a nők terén, akkor nehézségeim lesznek majd a jövőben emiatt. Érdekes módon nem is vágyom az egész dologra. Legalábbis egyelőre.

Nem is kissé régimódi a gondolkodásmódom. Nagyon nem tetszik az amit ma a tizenéves korosztályban "szerelem" néven említenek. Azokra a "nagy szerelmek"-re gondolok, amikor egy 25 éves pali, aki egyértelműen egy dologra hajt összeáll egy 14 éves lánnyal aki viszont azt hiszi ő a világ közepe. Én az ilyet teljes mértékben elítélem és erkölcstelennek tartom, most is undorral írok róla.

(Nem általánosítani akarok, csak nagyon kiakaszt az ilyen.)

Szóval, szerintetek ez nagy gondot jelent, vagy fog jelenteni számomra?


Ha ezzel megkönnyítem a válaszadást akkor kicsit írok még magamról:

Külső- magas, vékony, egyszerűbb ruhák, szemüveg, közepesen hosszú haj, idősebbnek tűnő arc (lányok szerint szemüveg nélkül kb 8-as)

Ha nehéz elképzelni akkor küldhetek képet.

Magamról- otthonülős, bulikat messze kerülöm, a sajátos hozzáállásomat mások néha makacsságként értelmezik, filozofikus, majdnem minden érdekel, rengeteget olvasok arról ami érdekel, festek, sütök-főzök :)

Elvárások egy partner iránt- mindenek előtt az önálló akarat, egyéni gondolatok és kreativitás, hasonló erkölcsi magatartás, kiegyensúlyozottság


Tudom, fura kérdés, de tele van fura kérdésekkel az oldal ezért vettem bátorságot feltenni.

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra/tanácsokra/véleményekre/esetlegesen felmerülő kérdésekre.

Köszi ha válaszolsz, és ne félj kifejteni, ne tarts magadban semmit, fejtsd ki nyugodtan bőven az álláspontodat.



2013. márc. 31. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne folytasd így mert később nagyon megbánhatod
2013. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

"Köszi ha válaszolsz, és ne félj kifejteni, ne tarts magadban semmit, fejtsd ki nyugodtan bőven az álláspontodat."


Te most analizálni akarsz minket?


Amúgy nem késel le semmiről de nem árt azért nyitva tartanod a szemedet. Nem kell az első bányarémmel kikezdeni de tapasztalatszerzés céljából nem árt könnyedebbre venni a figurát.


Pár év elrepül mint a pinty.


Ja és ezen az írásmódon változtass ha beszélni is így beszélsz akkor hülyének fognak nézni.

2013. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ejha, így elsőre jóval érettebbnek tűnsz a korodnál. Nem maradsz le semmiről, jó látni, hogy még vannak normális férfiak, akiket nem csak a szex érdekeli. Nagyon becsülendő. Azért szerintem ne legyél ennyire magadnak való, barátokkal elmehetsz néha iszogatni, mozizni, beszélgetni, járhatsz társaságba, abban nincs semmi kivetnivaló.Talán még meg is ismernél egy olyan lányt, aki felkeltené az érdeklődésed :)
2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elég hülyén fogalmaztam, bocsi érte, csak semmit nem akartam kihagyni, meg úgy igazából vívódtam végig, hogy most tényleg elküldjem-e a kérdést + még álmos is vagyok.

Nem akarok analizálni, értelme sincs, csak nem szeretek elsiklani a részletek felett.

2013. márc. 31. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Édes, hogy ennyire aggódsz, de nem kell!

Ez majd kialakul, érzed, ha valaki kell. A szexet sem kell senki vel sem erőltetni. Persze ne 30 éves korodig húzd ki, de 24 éves kor reális. A barátom teljesen ilyen volt mint te, sovány, magas, hosszú haj stb... 20 éves korára rövid haj, megváltozott. Talált végre olyan lányt aki neki is szimpi volt, elvesztette szüzességét... 23 éves korig hébe hóba kapcsolatai voltak, míg össze nem jött velem. Azóta boldog párkapcsolatban élünk, és remélhetőleg már együtt is maradunk :) ő 25 én 21. Szóval nem kell félni és kapkodni! Majd eljön mindennek a maga ideje :)

2013. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

És ez az utolsó nagyon nagyon megmelengette a szívemet :D

Sok boldogságot nektek!

2013. márc. 31. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős a helyzeted..Én majdnem ugyan így vagyok, csak nő vagyok.:D

Te normális srácnak tűnsz,úgyhogy nehogy azt hidd, hogy Veled van a gond.

Én voltam már szerelmes,de hosszú lenne részletezni miért nem jött össze..

A lényeg, hogy ne emészd magad-e miatt, mert Te is egy komolyabb srác vagy, akinek komolyabb nő kell.Olyan aki hasonlóan is vélekedik a dolgok felől.

Nem fogsz lemaradni semmiről, mert nincs olyan, hogy kifutsz az időből.

Egyszerűen csak még nem jött el a Te időd sem.

"Ha nem lehet az amit szeretnél, akkor szeresd azt amit lehet."Aztán idővel majd alakulni fognak a dolgok.A fő, hogy ne zárkózz el az esélyeid elől, de ne is sürgesd őket.

Remélem valamicskét segítettem:)

18/L

2013. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa kérdés:) még fiatal vagy, ha boldog vagy ennyivel akkor ne kezdj el ezen idegeskedni. Az elvárásaid ráadásul szerintem nem is nagyok, leírás alapján nem nézel ki rosszul (bár kép nélkül biztosat nem mondhatok) tehát ha csak később akarsz ''csajozni'' szerintem nem lesz gond.

Egy dolgot viszont jobb ha nem hagysz ki az életedből, és ez az ismerkedés. Nem kell párkapcsolati szinten, vagy barátnőt keresni. De mindig jó új embereket megismerni, és talán még olyat is találhatsz közben akire azt mondod majd h kár lenne NEM ismerni. És ha nem hanyagolod el az emberek társaságát, akkor nem fogod kényelmetlenül érezni magad lányok közelében, vagy ha már barátnőt szeretnél találni.

Én 15 évesen gondolkozom ilyesmiken mert ma már 12 éves kislányok nyafognak róla hogy a hetedik pasijuk így-meg úgy dobta, nekem meg semmi:D legszívesebben otthon olvasnék egész nap, de ha nem vagy nyitott a világra, te sem fogod érdekelni a világot:p sok sikert:)

2013. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!