Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szimpla kíváncsiság a részéről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla kíváncsiság a részéről? 22n

Figyelt kérdés

Köztünk nem lehet semmi, mivel párkapcsolatban él. Nem feltétlen boldog ez a kapcsolat, már az elmondottak alapján, de megvan.


Viszont ami kérdőjeles számomra.

Miért érdeklődik a magánéletem felől? Főleg a szexuális dolgok iránt? Mert, hogy van e valakim, abban a kérdésben még nincs semmi. Egyszerű érdeklődés. De, hogy van e szexualitás az életemben? Mióta nincs, ha nincs? Ha van, milyen értelemben? Voltam valakivel? Vagy magamnak csinál? Vagy most akkor mi a helyzet? Nem hiányzik a szexualitás? Nem rossz, hogy nincs, ha nincs? Sorolhatnám még...


Most erre maszturbál?

Vagy ennyire érdekli minden hátsó szándék nélkül és kész?


Eddig se, ezután se lesz semmi köztünk. De szóban mindig elhangzanak egyes dolgok... Erre gerjed, vagy szeret beszélni, tudni a dolgokról?


Igen, szererne velem lefeküdni, de sose fogunk. Akkor mit agyal ilyesmiket? Úgysincs semmi értelme.


2015. nov. 28. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Személy szerint erősen kétlem, hogy csak puszta kíváncsiság...puhatolózik...
2015. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De minek? Úgysem lesz semmi.
2015. nov. 28. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Reménykedni ettől még lehet :D Gondolom a kérdéseire szoktál válaszolni
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Senkivel nem beszélek ilyen intim dolgokról. Amit esetleg válaszolok, abból nem szűr ki sok mindent. :D
2015. nov. 28. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok egy lány barátommal csak ott ő él párkapcsolatban meg egy picit fiatalabbak vagyunk (19-18) de ugyanez :D

De ha tudod miről fantáziál akkor te is elképzelted nem :D?

Ha nem élne párkapcsolatban lenne e köztetek valami?

2015. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 napja kérdezted ugyan ezt normális válaszok voltak...
2015. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hasonló kérdést már olvastam
2015. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyszer ezt mondta: Ha nem lenne kapcsolatom, le se másznék rólad... vagy valami hasonlót.

Ha szingli lenne? Szerintem valami tuti lenne köztünk. Nem azt mondom, hogy dúrr bele, mert az nem én vagyok, de az idővel bármi lehet...:)

2015. nov. 28. 11:42
 9/14 A kérdező kommentje:
#6-7 És akkor már én nem kérdezhetek, ha volt hasonló? Nem kötelező válaszolni egy kérdésre sem. Ahogy hozzászólni se. Szerintem.
2015. nov. 28. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem csak az ő részéről kíváncsiság, te is akarod már nem lehet tagadni :D! Én összejonnék vele ha nem lesz barátnője, persze csak ha működik a kémia köztetek :3😊 (de ha mindig dumcsi van akkor ez nem kérdéses, egy próbát majd megér)
2015. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!