Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány részéről is "az újdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány részéről is "az újdonság varázsa" lett volna? Vagy ennél kicsit több, és szimpatikus lennék neki?

Figyelt kérdés
A minap elmentünk sörözni egy haverral, és csatlakozott hozzánk később a srác egy másik haverja meg egy közös lány ismerősük. Őket most ismertem meg, egy darabig négyesben dumálgattunk. Előzőleg már megtudtam, hogy mindkét srácnak tetszik a lány, és "vetélkednek" érte. Érdekes volt, mert ahogy a lánnyal szemben ültem, többször is néztük egymást pár másodpercig, mosolygott is rám, meg néha összenevettünk, és az is megesett, hogy a másik két srác beszélt neki, de ő akkor is engem nézett. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszett meg, és szívesen beszélgetnék vele, de hülyén érzem magam, mert a haverom akar ráhajtani a lányra, mivel az állítólag csak barát akar maradni a másik sráccal. Szóval nem tudom, mi legyen, nem akarok közéjük állni, de nem vetném meg, ha esetleg beszélgethetnék vele. A haveromnak megvan a lány száma, de cikinek tartom elkérni tőle, meg hát ugye csak egyszer találkoztunk. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? És szerintetek csak azért viselkedett így, mert "újdonságot" jelentettem a számára, vagy akár rokonszenves is lehetek neki? Köszi a válaszokat.

2013. nov. 20. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a lány elég hamar lelépett, a többieknek adott puszit elköszönéskor, aztán mondta nekem, hogy akkor én is kapok, meg is lepődtem, de jólesett. :)
2013. nov. 20. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Most várj, ha neten felkeresed vagy ő keres fel kérd el a telefonszámát, tuti bejössz neki (ezt is csak onnan tudom, mert én is lány vagyok és én is ezt szoktam csinálni, ha bejön valaki). Utána meg lesz, ami lesz, a haverodnak meg szerintem... jobb lenne, ha lány beszélne vele, hogy kopjon le... Ez meg csak úgy megy hogy nem avatód be a haverod, csak akkor, ha már jártok vagy valami ilyesmi!
2013. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Az az igazság, hogy a haverommal szobatársak is vagyunk, tehát lehet, hogy hamarabb rájönne, vagy esetleg rosszul érintené őt, hogy pont ő mutatott be bennünket egymásnak. Mondjuk azt se tudom, hogy a lány beérné-e egy távkapcsolattal, mert kevesebbet vagyok ott, mint pl. a szobatársam, és lehet, hogy időközben úgyis az ő karjaiban kötne ki. Lehet, hogy túlagyalom a dolgokat, és nem kellene ezzel foglalkoznom, mégis itt motoszkál bennem. De akkor szerinted esélyes, hogy tetszem a lánynak?
2013. nov. 21. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont NE azt csináld, amit az első hozzászóló mondott! Az annyira gerinctelen, hogy tudod, hogy tetszik neki a lány, ő ismerte előbb, mint te és te pedig ráhajtasz a tudta nélkül! Ez k*csögség! Persze, értem én, hogy az érzéseket nem lehet irányítani, de akkor legalább mondd meg a barátodnak, elvileg a BARÁTOD... -.-
2013. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem barátok vagyunk, csak haverok, ahhoz túl kevés ideje ismerjük egymást, és egyébként is nehezen engedek közel magamhoz másokat. Amúgy meg már lassan ott tartok, hogy nem fognak érdekelni mások érzései, nekem is számtalanszor beletapostak már a lelkembe.
2013. nov. 25. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát értem, akkor te se legyél jobb, mint a többi szemétláda :) Jó hozzáállás
2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted fordított esetben hány embert érdekelne, hogy velem mi van? Idáig mindig az volt, hogy jófiú voltam, mindig más érdekeit néztem, még a lányoknál is arra figyeltem, hogy nekik legyen jó, ne nekem. Egyébként gondolod, hogy ha bejönnék a lánynak, és a haverommal ezt megbeszélnénk, akkor így kevésbé lenne rossz? Na és mi van, ha mondjuk a haveromnak csak szórakozgatásra kell ez a lány (is)? Régebben mondott valami olyat, hogy van valami partnere, de herótot is kapna, ha pl. kitenné a csaj facebookra, hogy kapcsolatban vannak. Mindegy, majd legfeljebb a lány eldönti, hogy kivel akar lenni, még az se biztos, hogy bejövök neki. Legfeljebb megbeszélem vele, hogy találkozzunk valahol, és ha belemegy, akkor elmondom, mi a helyzet, a többi meg majd kiderül.
2013. nov. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!