Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy a legtöbb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a legtöbb pasi csak sexet akar?

Figyelt kérdés
Én komoly kapcsolat akarok mivel szűz vagyok és szerelemből akarom elveszíteni de eddig minden pasi csak megfektetni akart.

2015. nov. 28. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom vannak normális fiúk is, csak lehet nem veszed őket észre :3 ne add fel
2015. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha mindenki csak megdöntene, akkor valószínűleg ennél többet nem tudsz nyújtani.
2015. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazából meg sem probálnak meg ismerni hanem egyből huu milyen jók a melleid meg szívesen meg dugnálak ilyeneket írnak. Én nem tartom magam hu de szépnek elég önbizalom hiányos vagyok és van hogy olyanokat írnak hogy gyönyörűség, de elkezdünk beszélgetni és mindig jönnek az olyan kérdések...
2015. nov. 28. 20:49
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
pont azért mert a mai lányok többsége csak kihasználja a fiúkat így a fiúk nem akarnak bele menni komoly kapcsolatba.
2015. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul közelited a kérdést! Minden pasi szexet akar töled. (Ez alapeset!!!) De van olyan aki hajlando erre várni mig te is akarod, hajlando ezért tenni is (akár annyit is, hogy feleségül vesz.) Érted?
2015. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi azon a kihasználás hogy azt akarom hogy szeresen és azt akarom hogy azért akarjon velem szeretkezni mert szeret és ne azért hogy aztán elmondhassa a barátainak hogy eggyel több lányt huzzot fel a farkára?!!
2015. nov. 28. 20:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogyha ez a min már legalább 7-10 pasi akkor veled is gond van.
2015. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Rendesen írni se tudsz, minek neked szerelem?
2015. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Van hogy kérnek olyan képet kérnek én pedig azt mondom hogy nem küldök mert nem vagyok olyan hanem azt mondom hogy ha élőben is oda jutunk akkor majd láthat erre vagy lelép vagy könyörög egy idejig hogy küldjek meztelen/fehérneműs képet magamról és miután rájön hogy nem fogok lelép.
2015. nov. 28. 20:58
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Sok pasi nem szeretné elkötelezni magát, de ugyanakkor puncira vágyik :) majd hozzászoksz ehhez, mert bizony nagyon nagy százalékuk csak szexet akar. Viszont az is meg akar majd fektetni, aki szerlemes beléd és nem sokáig szeretne rád várni. Keresgélj tovább előbb utóbb találsz egy normálisabbat is :)
2015. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!