Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lánnyal kb. hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánnyal kb. hányadik szex után lehet "normálisan" szeretkezni? Első alkalomkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már bocsi a hülye megfogalmazásért, de nem tudom jobban. Barátnőmmel először feküdnénk le, ő még szűz és nagyon szűk... Két kérdésem lenne: kb. Mennyi ideig kell vele óvatoskodni? A másik, hogy első alkalommal mire figyeljünk,figyeljek. Úgy válaszoljatok, hogy nem kis tinik vagyunk már, hanem huszonévesek, tehát tudjunk hogy lesz gyerek:)

2015. nov. 29. 01:04
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Mi se látunk a jövőbe, nincs két egyforma szűz rés.:D
2015. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Személy szerint nekem kb az első 3-4 alkalom volt ami még fájt utana már nem .De ez személytől is függ. Hát azt tudom mondani hogy nyugodt körülmények legyenek senki ne zavarhasson meg titeket.

Nem tudom ,hogy pettingeltetek már vagy sem.De ha nem akkor jobb lenne először azzal kezdeni

A legfontosabb talán hogy kommunikáljatok közbe hogy tudd ,hogy fáj-e neki vagy hogy mi jó neki. Figyeld a reakcióit,legyél lasssú és óvatos hiszen ez most elsősorban róla szól.

Remélem tudtam azért egy kicsit segíteni :)

2015. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok petting és sok előjáték legyen. Tocsogjon az izgalomtól odalent :) Óvatosan, lassan csináld, nem kel tövig belebújni...ja és kommunikáljatok. Nyugodtan beszéljétek meg előtte is h szex közben is kinyitjátok a szátokat bármi kellemetlen vagy éppen nagyon izgató :) El tudja mondani hogyan jó, vagy éppen "ez kellemetlen érzés" enni :)
2015. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ennyi*
2015. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saleen ***** válasza:
95%

Első alkalommal legyél nagyon türelmes, nagyon figyelmes. Figyelj minden rezdülésére. Első alkalommal CSAK RÁ figyelj. Hidd el, "kamatostul megtérül ez a befektetés". Ha tényleg csak rá figyelsz, nem kapkodsz, nem sürgetsz semmit, akkor jó lesz neki, amiért utána nagyon hálás lesz.

Személyes tapasztalatból beszélek!

2015. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nyald ki ketszer orgazmusig,majd izgatsd fel ujra ujjazassal,es gyengeden hatolj be.
2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem már a 2. normális volt.. sőt, azt is mondhatnám hogy kb a 2.-3. volt a legjobb az eddigi összes közül.. magam sem tudom még az okát

23L

2015. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél év kellett hozzá. Pedig rendszeresen csináltuk még is beletelt "egy kis időbe",hogy teljesen élvezni is tudtam.
2015. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!