Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor maszturbáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor maszturbáltok és közeledtek az orgazmushoz akkor, hogy fejezitek be melyik nyújt nagyobb élvezetet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Inkább az a jobb, ha rágyorsítatok vagy az, ha inkább lassabban mozgatva a kezeteket, kéjesen elnyújtva várni amíg elélveztek?

2015. nov. 29. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En olyankor nem birok lassitani mert annyira fel vagyok porogve! Ragyorsitok es nagyokat elvezek:)
2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy mi a vége. Ha rá vagyok kattanva a dologra, mert ki vagyok éhezve, akkor képtelen vagyok leállni, rágyorsítok és úgy szállok el.

Ha egyébként ki vagyok elégülve és magáért az élvezkedésért csinálom, akkor akár többször is lelassítok vagy akár le is állok, hogy minél jobban elnyújtsam, minél tovább tartson. :)

21/L

2015. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az előző írta, de én orgazmus előtt akkor is gyorsan csinálom. 34/N
2015. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ereznem, hogy elmegyek akkor vagy ket alkalommal lelassulok, ezzel tovabb ingerelve magam aztan pedig ahogy csak birom olyan gyorsan es erosen es elvezek egy hatalmasat.
2015. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok ismét

Azt hiszem, félreérthető voltam, illetve félreértettem a kérdést. :D

A gyönyör pillanatai előtt persze, hogy felgyorsítok. Az utolsó másodpercekben nagyon intenzív az ingerlés, másképp el sem tudnám képzelni. :)

Viszont, ha nem vagyok éppen kiéhezve és van hozzá türelmem, akkor az élvezkedés során 3-4 alkalommal belassítok, akár teljesen leállok előtte, hogy aztán újra meg újra elöntsön az az édes gyönyörhullám, amikor folytatom.

2015. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig gyorsítok,ha érzem hogy jön az orgazmus.

21L

2015. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisztike 95 ***** válasza:
100%
Rendszerint lasan masztizom.De néha sietnem kell.
2015. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzem, hogy közeledik a csúcs, lassítok, majd gyorsítok, és ezt váltogatom. Amikor már érzem, hogy nagyon nem bírom tovább, gyorsítok, mindkét kezemet, minden ujjamat bevetem a kényeztetésbe és robbanok.... :)
2015. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!