Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már egyszer szakított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer szakított velem a srác, és most mégis velem akar lenni, akkor hogy állapítsam meg, hogy tényleg én hiányoztam neki, vagy csak nem jött össze mással és szexhiánya van?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg meg akarod állapitani? Eszednél vagy?
2015. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt nem értem :D miért ne akarnám megállapítani?:D ha csak hiába próbálkozott másnál, és "Najó hát ha nincs más jó lesz ez is" gondolattal akar velem lenni, akkor ez k.urvára megalázó és soha nem lennék benne. ha viszont neki is tényleg hiányoztam, akkor meg egyértelműen vele akarok lenni...
2015. nov. 29. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ha megbízol benne! Esetleg közös ismerősöknél érdeklődhetsz, ha nem áll fenn a veszély, hogy kamuznak neked az érdekében. Azért remélem, nincs barátod :D
2015. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!