Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg hajlam? Halál komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg hajlam? Halál komolyan nem vonzódom a fiúkhoz se a tökükhöz, mégis van egy barátom aki annyira aranyos meg lányos hogy nem bírom ki hogy ne csiklandozzam meg? Neki bejön, de ő is csajozni akar és én is és nem akarunk dugni.

Figyelt kérdés

Szexelni soha nem bírnék mert sztem gusztustalan a farok, egyszerűen rohadtul nem jön be. igazából inkább taszít.Viszont a farkon kívül ő egy nagyon kedves és aranyos fiú. 2 évvel fiatalabb nálam.


A nővérem szerint viszont homárok vagyunk....


f


2015. aug. 13. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne csiklandozd a barátaidat és nevezd őket aranyosnak, ha nem akarod hogy a nővéred homárnak tartson...
2015. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából én kicsit lányos természetü vagyok. de nem akaroklány lenni mielött azthinné valaki xD
2015. aug. 13. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De cukik vagytok. :D
2015. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Létezik nagyon szoros fiú barátság. Nincs ebben semmi. Ha véletlenül meg mégis kipróbálnátok valamit, azzal sincs gond. Magánügyetek. Én nem vagyok homo, de nem ítélem el őket. Csak engem ne zaklassanak ezzel.
2015. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
esetleg, azért taszít mert tudat alatt félsz attól hogy szereted/kívánod:) vagy talán pánszexuális vagy esetleg..de inkább csak félsz:D
2015. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem. mások farka is nagyon taszít és undorító számomra. bocsi ne vedd sértésnek.
2015. aug. 13. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ezt mondta, :D hogy ő bizony nem meleg, undorítónak találja. Összehoztam egy marha édes fiúval, először persze tiltakozott, aztán elkezdtek randizni és azóta is együtt vannak. :D Pedig ő eeeeeeegyáltalááááán neeeeeeeem meleg. :D XD
2015. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
figyi. nekem már alsóban is a lányok punciján járt az eszem. imádom a puncit annál szebb nincs, már ne is haragudj :)
2015. aug. 13. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
biszex esetleg? mondjuk érdekes akkor is hogy csak érzelmileg vonzanak a fiúk. lehet nem is a fiúk, hanem csak ő egyedül..ilyen is van:) ha nem akartok egymástól semmit akkor nincs gond, meg maradtok nagyon jó barátoknak. ha mindketten femininebbek vagytok akkor nem is olyan meglepő hogy kicsit máshogy szeretitek egymást mint a haverok:D
2015. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ő se veti meg a puncit. Hiszen lefeküdt velem, meg előttem más lányokkal is. Most is megjegyzi ha csinos vagyok és a lányok után néz, de egy fiúba szerelmes. :D
2015. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!