Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, cikinek tartjátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, cikinek tartjátok, ha egy srácnak van saját vibrátora saját használatra?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Á,neeem.
2015. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, nem foglalkozok homárokkal.
2015. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én kipróbálnám rajta szívesen.
2015. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát engem nem zavarna :s lehet még kölcsön is kérném, mert nekem nincs :3
2015. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy picit szerintem zavarna. :/

18L

2015. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, lányok. :)
2015. nov. 29. 22:27
 7/17 anonim ***** válasza:

Titaaa:3 kérj egyet a Mikulásbácsitól.:))


Bocsi az off-ért.

2015. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igaz megtörtént esett, mert velem történt! (bocsi lehet hosszú lesz). Elkezdett udvarolni nekem egy férfi (30feletti én 25voltam akkor) tehát rózsák vacsi stb. Minden jó minden szép. Alakulnak a dolgok mennek ahogy mennie kell. Eljött az idő, hogy lefeküdjünk. Húúú nagyon jó az is. Elvoltunk már vagy három hónapja. Szeretkeztünk minden jó, én alul vagyok és egyszer csak bevág egy olyat, hogy ujjazzam meg a fenekét...nekem nagyon nagy a képzelet erőm de ezt valahogy elképzelhetetlennek tartottam. Mondtam neki, hogy sajnálom nekem nem fog menni (pedig tényleg sok mindenben benne vagyok, de ez sokként ért). Nem esett kétségbe (én annál jobban) felállt odament a szekrényéhez és kivett egy korom fekete vibrátort. (hát előtte elég nedves voltam ott lent, de hírtelen mint a sivatag olyan lettem). Azt mondta, hogy kezdjem el vele a golyói és a fenék lyuka között húzogatni ő közbe veri magának és mikor szól, akkor olajozzam be, és hát szóval dugjam fel neki lehetőleg tövig. Erre annyi volt a válaszom, hogy fogalmam sincs hogy kell mert nincs vibrátorom. (ezt láttam hírtelen a legjobb megfogalmazásnak, mert valahogy olyan sokkos állapotban voltam) és ez sem zavarta, de leesett neki, hogy én bizony oltár zavarban vagyok, ő csak annyit mondott, hogy akkor nézzem végig, hogy csinálja magának. Hát jó erre már kíváncsi voltam. Mivel ott maradtam elég izgatott állapotban (szexuálisan is és kíváncsiságtól is) ezért néztem. Gyerekek én még akkora orgazmust férfitől nem láttam. Azután a kapcsolatunk végett ért, és nem ez okból vagyis ez is rátett mert felháborítónak tartotta hogy nem ujjazztam meg és még a vibrit sem nyomtam neki fel, de búcsú ajándékként kaptam tőle egy vatta új vibrit :-D
2015. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és nekem is van saját vibrim, meg prosztata masszírozóm is, amit barátnőmtől kaptam. :) Szeret izgatni vele, és azt is imádja, ha én masztizok vele előtte. :)
2015. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én homofób. :D
2015. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!