Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, cikinek tartjátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, cikinek tartjátok, ha egy srácnak van saját vibrátora saját használatra?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

8-as


na az ilyen nőktől akarom távol tartani magamat :D

Mintha csak kolonc lenne nektek a szex, és minden újítástól féltek mint a tűztől.


Aki a PARTNERÉNEK ( nem magának ) akar örömet okozni, az a jó szexpartner, és az a jó szerető. Te nem ilyen vagy a leírásod alapján. Majd ha 40 éves korod körül arra gondolsz, hogy valami nincs rendben és sivár a szexuális életed, vagy hogy megcsalt a pasid valamiért pedig nem adtál rá okot, akkor gondolj erre. .)

2015. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Most már ott tartunk, hogy az a nő, aki nem akar vibrit nyomni a pasija fenekébe, az prűd. I'm out. :D
2015. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem most tartunk ott,

mindig is így volt. :))


Most jöttél rá te... inkább így fogalmaznék. :D

Egy sokéves házasságban már előjönnek dolgok.

És tudom, hogy nehéz felfogni, de még a hölgy mondókája is bizonyítja, hogy nem látott még akkora élvezést... így tehát elég jó ez a férfiaknak.


Természetesen a kukit a női seggbe nyomni, na az viszont normális... :D


( Jelzem az ókori Görögországban, potom 2000 éve is prűd volt az a nő, aki nem vállalkozott ilyenre több éves kapcsolatban... erre sok bizonyíték van. Általában csak sírnak a nők, hogy "jaj, megcsalt" persze egyik kis fruska sem gondol bele hogy miért. :D ... I'm out!

2015. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Volt lány, aki kezdeményezett/kezdeményezne ilyet?:)
2015. nov. 30. 20:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam prűdnek, és nem hosszú házasságról volt szó, hanem egy friss kapcsolatról. Benne vagyok sok mindenben, elég nagy a kíváncsiságom is az újdonságok felé. Valószínűleg ha nekem ezt nem szeretkezés közben mondja, hanem előtte beszélt volna nekem az igényeiről másképpen állok hozzá, de mint írtam körülbelül mint derült égből villámcsapás ért. Az életem folyamán volt pár párkapcsolatom, de rajta kívül soha senki nem kért ilyet,és soha egyiknek sem volt vibrátora. Szerintem a nők 80százaléka így reagált volna. És mégegyszer hangsúlyozom, szerintem egy ennyire nem megszokott dolgot, szerintem meg kellett volna beszélni előtte, hiszen tegyük hozzá, hogy ez (számomra legalábbis) nagyban eltér a megszokottól.
2015. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A 11-esnek igaza van. A b...uziskodást leszámítva.
2015. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tartm cikink.
2016. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!