Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok a magas pasik tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a magas pasik tetszenek nektek? Ti milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok.

2015. nov. 30. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nah erről beszéltem....


163 cm vagy, alacsony vagy lányként, de nem törpilla kategória. 170 cm magas fiú szóba se jöhetne nálad.


Ugyan ezt látom én is, amit írtál

2015. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ő csak 1 lány,az utcán tolonganak a kis 170 cm-es vézna fiúk akiknek jó csaja van

pl én járok kosarazni,ott van 1 170 magas koma vagy talán még annyi se,akinek még az arca se épp vonzó szerintem és mégis simán felszed elég jó csajokat mert jó a dumája


úgyhogy csak attól,hogy valaki 190 cm attól nem fog minden nő az ágyába ugrani,legalábbis én ezt tapasztalom

2015. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 teljesen egyetértek. Gondoljunk csak szegény magasvékony srácra :DD
2015. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a magas pasik tetszenek, főleg hogy én se vagyok alacsony (178cm), bár még nem igazán találkoztam magas pasikkal.
2015. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is alacsony vagyok (160 cm), 5-15 cm-rel legyen magasabb nálam, ha nagyon magas, annyira nem jön be
2015. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!