Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik szeretik a kényszerfranciát! Mi jó benne nektek?

Figyelt kérdés

Szeretitek, ha ráhúzzák a fejeteket a répára, ha tövig lenyomják, ha megd*gják a torkotokat?


Leírnátok, hogy ez miért és hogy okoz örömet nektek?


Merthogy nekünk, paliknak, miért jó, azt tudjuk. Kíváncsi lennék, hogy ti hogy vélekedtek erről.


Kort is írjatok légyszi. Köszi.


F34



2015. nov. 30. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert oromet szerzunk a ferfinek ;)
2015. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szeretem, mert olyan állatias :D

Igaz én amúgy is szeretem a vad dolgokat.

2015. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyem a húsotokat!!! :)
2015. nov. 30. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Mi... hát a Deák amit érte fizetsz :D

Mert senki másnak nem jó semmi másért és azt se értem neked miért jó, mert nekem nem hiszem, hogy valaha is jó lenne :D

2015. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 potyike ***** válasza:
azt szeretem,ha hosszában és széltében is kitölti a számat és ezt a partner is élvezi.Azért jó,mert a neki okozott öröm nekem is öröm,öröm,örömöt okozni.
2015. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem férfias nagyon, ha egy pasi nemcsak áll vagy fekszik végig mozdulatlanul, hanem egy ponton megfogja a nő fejét, és megpróbálja átvenni az irányítást. ;) Nőként pedig ilyenkor igyekszem hagyni, hogy kiélvezze a helyzetet. :)
2015. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!