Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy élvezzen el másképp?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élvezzen el másképp?

Figyelt kérdés

A barátnőm csak misszionárius pózban tud elélvezni. és úgy, ha izgatom a csiklóját. Szerertném, ha több pózban is elélvezne, és hüvelyesen is. Milyen tippetek van?

Kerestük már a G- pontot, de eddig nem sok sikerrel..



2015. nov. 30. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáltad már úgy hogy megujjazod,két ujjal közben kicsit nyomd a hasát? Egyébkéntmeg rengeteg pózvan próbálgassátok.
2015. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

alap ami nálam bejön, hogy a csúcs közelébe viszem fel a lányt és utána póz váltás és ott döngetem mintha az életem múlna rajta. Általában beválik.

De befolyásol sok minden, többek között a farkad és az ő puncijának formája is. Lehet pont ott ingerelsz jó pontokat amikor misszionáriusoztok. Nálam inkább kutyában van ez, de nekem lefele görbül kicsit.


Amúgy ajánlok egy jó vibrátort vagy egyéb játékokat, segít sok mindenben és feldobja a szexet.

2015. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!