Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan ruházatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ruházatok, öltözködési stílusok, amik utalnak az illető szexuális szabadosságára (vagy annak ellenkezőjére)?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű dolgokat én is tudom, mint mély dekoltázs meg ilyenek. Mélyebben érdekel a téma, minden apró részlet, mindkét oldalról.


Tehát az is, hogy mit nézzek egy csajon, ha nem életem párját keresem csak gyors kalandot, meg az is, hogy én férfi részről milyen öltözködési stílussal fejezhetném ki, hogy kapható vagyok ilyenekre, hogy a bevállalósabb, kezdeményezőbb lányok is levágják.



2015. dec. 2. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

nincs ilyen.

lehet hogy megismersz egy miniszoknyás magas sarkús tündérkét,aztán egy fadarab lesz az ágyban.

aztán meg kutyázás közben felszedsz egy szabadidő ruhás buxát,aki meg halálba lovagolja a fa-szod.

butaság és nem bölcs dolog ilyenekből kiindulni,mert ha ügyes vagy,akkor olyanra formálod a másikat amilyennek te látni szeretnéd.

és ha idővel kellően jó érzelmi zsaroló leszel,akkor fel tudsz ébreszteni a másikban olyan erős megfelelési kényszert,hogy a visszafogott nő is lemélytorkozik szó nélkül,csak hogy ne veszítsen el.

2015. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam de azért van különbség egy latexruhás, tetovált, magassarkút, erős sminket és hosszú vörös körmöket viselő, erotikus mozgású nő között akit erős parfümfelhő leng körül és egy tornacipős, hosszú nadrágos, uniszex pólós csaj között, aki még a haját is összefogja.


Biztos vannak kivételek, hogy az első nő a pasijához megy randira vagy csak kicsit exhibicionista a másodikban meg egy nimfomán vadmacska szunnyad, aki utálja a magassarkút és a kihívó ruházatot és azt is ha a szemébe lóg a haja, de általánosságban a ruházat stílust is sugároz.


Ahogy a zenei stílusoknak is megvannak a saját öltözködésük

2015. dec. 2. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nincsenek ilyen egyértelmű árulkodó nyomok. Ez sok gubanc okozója, a barátnőmet például örömlánynak nézték egy helyen az öltözködése/sminkje miatt, amiért ő persze fel volt háborodva. Sokszor van, hogy ugye szeretnének csábítóak lenni, de azt már ugye bunkóságnak tartják, amikor megmustrálják őket az utcán. Nehéz ilyenkor elmondani nekik, hogy ha nem akarják, hogy füttyögjenek utánuk, meg beszóljanak, akkor érdemes nem kihívóan öltözködni. Inkább viselkedésből derül ki, hogy ki mit szeretne, de ugye abból is vannak bőven félreértések, mert az emberek meggondolhatják magukat. Vagy tudják, hogy mit szeretnének, de nem azzal, aki végül leszólítja őket. Ahogy az érzelmekre és emberi viszonyokra általában, úgy erre sincs recept.


Rendszerváltás előtt állítólag volt egy olyan egyezményes jel a melegeknél, hogy azzal jelezték hovatartozásukat és kaphatóságukat, hogy pénteken piros zoknit vettek fel. Nem tudom, hogy igaz-e vagy csak urbán legenda, de ha igaz is, az ő esetük más, mert igencsak titokban kellett tartaniuk a dolgaikat, emiatt szorulhattak rá ilyen kódokra.

2015. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
vicces, hogy tetovált/piercinges/fültágítós viszonylag extrém(semmi kihívóság, csak pont azért extrém, mert nagyon "konszolidáltan" öltözöm, nagyon egyszerűen,semmilyen divatot nem követek, egyedi vagyok, de sosincs kint a karomnál és a lábszáramnál több a ruhából, még nyáron sem, de mégis rohadt feltűnő stílusom van mások szerint) öltözködésű lány vagyok, és mindenki arra asszociál a külsőmből, hogy egy vad szexgép vagyok... pedig ennek a teljes ellentéte... :D
2015. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!