Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem izmos hanem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem izmos hanem nyomi, akkor az illetö már meg se érdemel egy barátnöt?

Figyelt kérdés
vagy attol még van joga hozzá?

2015. júl. 5. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a fejedben is lehet egy kis probléma:D
2015. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha ilyen kis nyüzige, mert semmit nem tesz magáért, akkor én olyannal biztosan nem jönnék össze. Félreértés ne essék, a belső nagyon is fontos. De mivel én sokat teszek azért, hogy jó alakom legyen, így tudom, hogy ehhez mennyi akaraterő kell, akinek nincs, az más területeken is céltalan sokszor és ez nekem nem vonzó. Arról nem is beszélve, hogy a pasik elvárják, hogy legyünk bombanők,de ők meg sírnak, ha egy lánynak is számít a külső.

19l

2015. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
hülyeség hogy mi sírunk hogy legyetek bombanők :D 23 F
2015. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy van joga hozzá vagy sem.Ez nem ennek a kérdése.

Amúgy egyszerű a képlet,ha jóképűnek születsz,akkor bármit csinálhatsz,lehetsz a világ legnagyobb bunkója,akkor is lesz nőd,és futni fognak utánad.

Na de ha nem annak születtél,akkor aztán esélyed sincsen egyetlen nőnél sem...

Ezután a szűrő után jön az izom kérdése.Ha izmos vagy,akkor már még több nőd lehet.

Azonban ezt azért sokak genetikája nem igazán engedi,ez tapasztalat.

De a nőktől ne várj megértést,komolyan mondom.Úgysem érdekli őket milyen vagy belülről,vagy hogy miért vagy olyan amilyen.Ha nem felelsz meg ezeknek amiket leírtam kritériumoknak,akkor aztán emberszámba sem fognak venni.

2015. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja és nem meg sem érdemel,hanem nincsen esélye rá.

Szóval lehet itt magyarázni mindenfélét,de ezek az emberek soha nem gondolnak bele a másik helyzetébe,soha nem akarják megismerni a másikat,vagy megkérdezni mégis miért lett pont ilyen.

Csak ítélkezni a másik felett 1 mp alatt,és ha nem tökéletes akkor kuka...

2015. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az izomzat másodlagos. A perdöntő tényező úgy is a magasság és a jóképűség, hiszen ezeken nem tudsz változtatni, ha beledöglesz, akkor sem. Az izomzat akkor segít, ha alapból jól vagy legalább átlagosan nézel ki.
2015. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen megérdemel barátnőt, csak akkor keressen hozzá hasonló kaliberűt
2015. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nőként mondom,hogy nem feltétlen az arc vagy az izom számít (persze azokat is figyelembe veszem). Nekem a legfontosabb a magabiztosság (!).Lehetsz akármilyen jóképű,ha önbizalomhiányos és határozatlan vagy,nem sokra mész vele.A magabiztosság egyfajta szexi kisugárzást biztosít.Az már más kérdés,hogy a jóképű pasiknak általában önbizalmuk is van,ami egyenes út a sikerhez. Ha,kérdező,te is "nyomi" vagy,akkor én azt javaslom,hogy ne itt nyavalyogj,hanem menj el futni vagy kondizni egyet..mindjárt más színben látnád a világot...ha másért nem,hát azért mert a mozgás boldogsághormonokat szabadít fel :) Sok sikert!
2015. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Útálom az ilyen embereket akik ilyesmin rinyálnak... ha egészséges vagy teszel ellene, hogy ne légy gizda vagy kövér és kész.

Fontos, hogy ne a csajok felszedéséért tedd, mert az csak másodlagos, ez egy életstílus "ha ezt az utat követed".

Ja és pl ott vannak a ratyi páwák akik vasággyal 40 kilósak és mégis van nőjük, úgy, hogy a test "nem annyira" számottevő.

Legyen egy jó beszélőkéd, stílusod, humorod és nem lesz túl nagy problémád a csajozás terén.

2015. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*utálom
2015. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!