Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek milyen a legszexibb fehérnemű amire begerjednek a pasik? Milyen van nektek?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok, linkelhettek róluk képet is.

2015. dec. 2. 10:59
1 2
 1/11 Krisztike 95 ***** válasza:
80%

Szerintem a tangára gerjednek a legjobban.

20l

2015. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg semmilyenre! De tényleg... Rád néznek - akkor sem azt nézik szerintem, hogy mi van rajtad, hanem hogy mi nincs és hol nincs - , odalépnek hozzád, aztán már vetkőztetnek is... Semmi értelme heteroszexuális párkapcsolatban szexi rucikat felvenni...


N

2015. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Fekete csipke francia hozzá illő melltartóval..engem ez izgat...

férfi voltam ;)

2015. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fűző

Persze ahhoz jó alak is kell

Nekem van

:-)

Csak pasim nincs

:-(

2015. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok

22 N

2015. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a combfix.

Vagy a szexi hálóing, ami rövid, testhez tapad, mutat is nem is.

De szeretem a harisnyatartós felhozatalt is.

35/N

2015. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ahhoz tényleg kell egy pasi aki gerjed is rá. Szerencsére nekem van, de volt aki tényleg egyből csak vetkőztetett nem érdekelte a körítés.

Amit szeretek hordani és hatásos is az együttesek, azaz egyforma passzolnak egymáshoz. Pl szatén selyem csipke anyagúak, melltartó tanga harisnyatartó és combfix. Ezt gond nélkül utcai ruha alá is fel tudom venni még akár nyáron egyrészes mini ruha alá is. Otthoni körülmények között hatásos egy combig érő szatén hálóing. Takar is meg nem is.

21L

2015. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 1feszülös bőrruhának senki sem tud ellenállni
2015. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Azmostmindegy! válasza:
100%
A barátnőmnek eddig a legjobban, a fehér féltangájába, és egy pólómba izgatott a legjobban a látványa! :) De egyetértek az előttem kommentelővel, nem nagyon számít a ruha, ha úgyis lekerül! :) De azért az elején, az előjátékra csak ajánlani tudom! Na de persze a póló alatt nincs melltartó!
2015. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van értelme ilyenekkel színesíteni az együttléteket, selyem tanga+melltartó+combfix a legjobb párosítás. Legalábbis nekem bejön.
2015. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!