Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is kiakadnátok, ha ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok, ha ott lennétek randin egy sráccal, ő meg arról beszélne, hogy a szemben lévő két lány milyen szép, és biztos csak a pénz miatt vannak azokkal a ronda csávókkal?

Figyelt kérdés
ugye hogy ez bunkóság, hogy ott ülök az ölében, ő meg azt nézi, hogy a szemben ülő lányok milyen szépek? ... hagyjam a ***-ba ezt a csávót? :d
2015. dec. 2. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a f-ba azt a csávót. Azoktól akik így gondolkodnak kiráz a hideg. Egy szép lány nem csak a pénzért van egy nem olyan helyes sráccal.
2015. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
haha nem erre célzok, hanem h miért mond nekem olyanokat, hogy az a másik csaj milyen szép, miért azt nézi, amikor ott vagyok én is? :D emiatt akarom kihajítani :D
2015. dec. 2. 22:31
 3/11 anonim válasza:
0%
Könnyen lehet, jobban jár, ha megszabadul tőled.
2015. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem gáz az amit csinált. Te viszont gáz vagy, ha a csávó értékrendjétől nem akadtál ki.
2015. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Esetleg a kérd meg, hogy a következő randira hozza a bankszámla kivonatát, fizetési kimutatását, tulajdoni lapokat, stb. - abból majd lecsorog neki, hogy talán ő is egy "ronda csávó", akit nem lehet önmagáért szeretni :-)


Legalább kiderül, hogy humorérzéke van-e.

2015. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális h nem tetszik. Szólj neki h fogja vissza magát.
2015. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt nem kell szólni, itt le kell lépni.
2015. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kultúrálatlan barom.Hagyd ott.Így kell fiúk udvarolni,aztán meg csodálkoztok,hogy a kutya nem áll veletek szóba.
2015. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de közben meg ott van bennem az is, hogy mi van, ha az összes többi is ezt figyeli, csak nem ilyen nyílt meg őszinte? és akkor már jobb szerintem, hogy látom, mi megy a fejében, mint hogy valaki képmutató módon eljátssza, hogy csak rám figyel, de nem... és hogy ez végülis előny is lehet, mert azt jelenti, hogy más tekintetekben is őszinte velem nem?... nem tudom, ezen kívül csak jó tulajdonságait láttam eddig, a többi fickó meg mind szörnyű volt (unalmas vagy buta), ezért nehéz döntenem :D
2015. dec. 2. 23:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont összeilletek.
2015. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!