Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek a pénzre hajtó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pénzre hajtó lányok belemennének ilyesmibe is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, nem érdeklődöm az ilyen tipusú lányok iránt. Leszbikus lány vagyok, elég nagy anyagi javakkal, ami gyarapodik is szépen. Láttam több kérdésnél, hogy a kifejezetten jó nők(?) sokak szerint csak a pénzre mennek. Az a kérdésem, hogy szerintetek ezek a lányok, akik külsőre ilyen főnyeremények, azok a pénz miatt akár egy leszbikus kapcsolatba is képesek lennének belemenni, vagy ez már nem fér bele semmiképp sem náluk? Még mielőtt akárki is támadni kezdene, komoly kapcsolatom van egy olyan nővel, aki engem szeret, és én is őt, csak egyszerűen kiváncsi vagyok. :-)

2014. ápr. 5. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy öreg, kövér, ocsmány férfi alá is befekszenek pusztán a pénzért, akkor szerintem ez is megoldható.
2014. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még könnyebb dolgod lenne mint egy férfinak.
2014. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Naná. Én nem vagyok ilyen pénzrehajtós, de ha az lennék inkább lennék nővel, mint egy tohonya,gusztustalan, öregedő pasival.

Bár ha a nő is ilyen akkor inkább a pasi.

2014. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abban van valami, hogy nőként könyebb nőt felszedni, mint pasiként. ;-)
2014. ápr. 5. 16:08
 5/5 anonim válasza:
Persze!
2023. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!