Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan fiúnak, férfinak akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúnak, férfinak akinek 14 cm vagy az alatti a pénisze, érdemes szűzcsajt szereznie és azt megtartani vhogy? Tovább is van

Figyelt kérdés

- Szűz csaj, valószínű szűk, őneki elég lesz a kis méret is, nem tudja milyen nagyobbal a szex, nem tudja összehasonlítani.


- meg kell tartani, és feleségül venni, így ott lesz mindig a csaj és csak egy férfi járt benne mindig és az a kis pénisz.



Komolyan van ilyen nő aki odaadja egy kis péniszűnek a szüzességét és hozzámegy ? anélkül, hogy még 1-2 férfival lefeküdt volna, megtapasztalta volna milyen nagyobb péniszűvel a szex és más férfiakkal ?


2015. dec. 3. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek előttem volt 3-4 fiúja mind nagyobb farokkal. Nem élvezte velük a szexet mert külsőleg nem tetszett neki. Én nagyon bejövök neki nekem 12-13 cm a farkam és 4,5 cm vastag. Nagyon élvezi a szexet látom a szemén a reakcióin. Egyedül annyi a probléma hogy nem bírom a végére amikor már kitágul és durván,gyorsan kéne dugnom olyankor elfáradok és picit le is lankad a farkam. Szokta mondani hogy biztos jó érzés lenne ha olyankor nőne még a farkam 2-3 cm-et meg még vastagodna és nagyon durván elélvezne. Ennyi hátránya van hogy a végére annyira nem érzi csak akkor ha durván csinálom és tövig tolom neki. Ennyiből hátrány.
2015. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz,hogy egy szűz lány az első férfihoz hozzá menjen az életében akivel lefeküdt vagy nagyon csúnyának és reménytelennek kell lennie vagy pedig valami komoly vallási háttér kell,hogy legyen a dologban,de akkor meg úgyis csak házasság után lesz szex és csak gyerekcsinálási célzattal... Hidd el elég az a 14 centi ha megfelelően tudod használni.
2015. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha én elsőre megtaláltam volna életem párját,akkor nem kellett volna senki más.
2015. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó had veszekedjek és kérdezõ nézd el nekem. Én egy szépnek mondott, értelmes lány vagyok :D 100-75-100 méretekkel szûzen ismertem meg a párom akikkel évek óta együtt vagyunk és tervben van az eljegyzés korántsem vagyok elkeseredett :D

Kérdezõ amíg jól tudod használni a varázspálcád addig nem lényeges a mérete. Kis szikrával is lehet tüzet csiholni ;)

2015. dec. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan elképedek, hogy milyen buta, ismerethiányos emberek vannak.

A hüvely mérete adottság. Ugyan úgy mint a farokméreted. Attól nem szűkebb egy lány, hogy szűz. Ezen az alapon ha elkezdesz szexelni, akkor a te farkad nőni fog tőle? :-P

2015. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk 13,5 cm a méret és tökéletes, nekem a nagyobb fáj, mert előreeső a méhem. Abszolút nem ezen múlik, mert a G-pontnál jó az izgatás ami nem 15 cm-re van a bejárattól :-)

Ez a nagy farok mánia tök pszichés hülyeség.

2015. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Elárulok neked egy titkot: a hüvely izgalmi állapotban képes hosszában nyúlni, illetve tágulni, de ez nem végleges, hanem az adott aktus idejére szól, utána visszaáll eredeti állapotába.


Attól, hogy valaki sokszor szexelt, vagy volt már hosszabb péniszű partnere, az anatómiai adottságai nem fognak megváltozni. Szóval ezt ne úgy képzeld el, mint amikor fúrsz egy lyukat a téglafalba, és két mm-rel kisebb átmérőjű tiplit teszel bele, akkor az már lötyögni fog. A hüvely egy rugalmas, izmos falú cső, aminek a falai alaphelyzetben egymáshoz simulnak. (Ha nem így lenne, akkor felhelyezés után kipottyanna a nőkből a tampon, aminek az átmérője töredéke még egy vékony pénisz átmérőjének is.)


Nyilván minden nőnek megvan a számára ideális pénisz méret a saját intim méretei és az egyéb egyéni szempontjai alapján, de abból, hogy valakinek volt már nagyobb péniszű partnere, egyáltalán nem következik törvényszerűen az, hogy mindig akkorát, vagy egyre nagyobbat akarna, és ne élvezné ugyanúgy, vagy akár jobban a szexet egy kisebb mérettel.


Nekem pl. több szempontból ideálisabb egy 12-13 cm hosszú pénisz, mint egy 15-16, másrészt - ami szerintem még fontosabb - valószínűleg nem én vagyok az egyetlen nő a bolygón, aki nem nem bizonyos méretű péniszt választ, amihez hozzánőtt egy férfi, hanem vonzódni kezd egy férfihoz, beleszeret, aztán ha odáig jut a kapcsolat, egyszer majd kiderült, hogy mekkora péniszt növesztett rá az anyatermészet.

2015. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Velem még a többtíz pasival előttem szexelő ribizlinek is jó volt, pedig nincs nagy, sőt, kicsi.

De értek a nők testéhez...

2015. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A terved sosem fog össze jönni, mert:

- van internet, dah....

- szüzek mindig is kíváncsiak lesznek más farkakra, még akkor is ha tied a világ legjobb farka

- ahogy leírtad te nagyon paráznál és féltékeny lennél ami általában elijeszt minden csajt egy kapcsolattól


Aki neked kell egy csaj akinek már volt néhány partnerje és rájött, hogy nem a farok méret a lényeg hanem a pasi mögötte. Mert mit sem ér egy 18+ farok ha a pasi béna, bunkó, hülye, nem foglalkozik a csajjal.


Én a helyedben inkább arra gyúrnék, hogy mennyire tudsz felhúzni egy csajt, mennyire tudod orgazmushoz elvinni és mennyi ideig tudod döngetni.

Egy 18+ pasi aki szárazon berakja és két lökés után elsül senkinek sem kell!

2015. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy mekkora..ezt hidd el..hanem az, hogy milyen ember vagy mert elsőnek azt látják rajtad, hogy milyen a viselkedésed és a kinézeted, szóval ha valaki őszintén szeret annak nem az fog számítani, hogy mekkora. Te se azt látod egy lányon elsőnek, hogy szűz-e vagy nem, szóval, ha bele szeretnél egy lányba és nem szűz akkor mi lenne??

19/L

2016. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!