Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szeretitek a farkatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek a farkatok illatát? Alaphelyzetben, ill. szex után? 23/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Azért kell mosni.
2015. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét esetben. Szerintem kellemes, és a nők is dicsérték.
2015. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én igen, mert szerintem kimondottan jó illata van és az eddigi barátnőim is ezt mondták :)

21f

2015. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem semleges.
2015. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom beindító. Persze, csak akkor, ha már lekerült rólam az alsó, és megy a simi, smaci. Mert akkor már a párzás szaga van a levegőben, ami vadító. De a finom punci illattal nem ér fel. Az ám az igazi. Begerjeszt, ás szinte szájharmónikázok a nyíladozó, meleg puncin. :)
2015. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon
2015. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van az a meleg nyári nap amikor már nem vagyok megelégedve a szagával :D de aszex utáni punci szagú bránerem nem zavar ;)
2015. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem olyan tipikus erős farokillatom van, van aki szereti ezt, van aki sajnos nem :) Én megszoktam a saját illatom, szóval nem zavar egyáltalán.


23f

2015. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem is izgat a far*kszag. Hihetetlenül feltüzel. Szopásnál mindig azzal szeretem kezdeni, hogy megszaglászom a fiú farkát meg a heréit. :$ Remélem, nem túl fura.
2015. dec. 3. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert mindig az az érzésem van tőle, h ápolatlan vagyok és mosakodnom kell. Nem szeretek ápolatlan lenni.
2015. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!