Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek így van értelme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, és ő heti 1-2x akarna csak szeretkezni mostanában , szerintem ez nagyon kevés, nem csinálunk semmit se itthon ,ha együtt vagyunk, és ez így marha unalmas.. Van értelme ezt folytatnom vele? Vagy hosszútávon,majd én is kevésbé fogom kívánni a szexet?


Én 21/l Ő 24/f



2015. dec. 3. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne várd meg azt az állapotot
2015. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból, nem neked kellene hozzá igazodni!

Egészséges fiatal nő vagy,aki igényli az együttléteket.Ha ezt nem tudja megérteni, és változtatni sem tud rajta.Akkor viszont lépned kell.

2015. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, még beszélek vele erről Mégegyszer és ha tényleg nem változik,akkor elhagyom..
2015. dec. 3. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
És te csinálnál vele mást a szexen kívül? Mondjuk ha elhívna megnézni valamit, vagy kirándulni, sportolni közösen, vagy bármi? Esetleg te csinálnál vele valami közös programot?
2015. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, beszélj, az a legfontosabb!

Az is lehet, hogy eltompult. Próbáljátok valamivel feldobni az életet! Amúgy a sport is segít!

2015. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De épp ez az ,nem akar semmit hazaér és utána csak van ..
2015. dec. 3. 15:28
 7/13 anonim ***** válasza:
De gáz ... annyi ilyenről olvasni itt, én először el sem hittem, hogy ilyenek vannak :-D
2015. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

fogd meg a kezét és ráncigáld el valahova!

Tudom eléggé gáz, de ha a pasi képtelen lépni szép szóra sem, akkor neked kell cselekedni. Ha már az sem megy, akkor gondolkozhatsz a szakításon, de azért ezt a lépést előtte tedd meg

2015. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vége ,szakítottunk. ..
2015. dec. 3. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2015. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!