Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnam felkelteni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam felkelteni az erdeklodeset?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szexeltem egy pasival.

De ugye nem keres.Nem meglepő....a helyzet.

En tudom jol h nem passzolnank ossze.

Amiatt mert nem azt a férfi képet testesiti meg küllemre ês jellemre akivel komolyan eltudnàm kêpzelni a jövőmet.

Masreszt, olyan a munkaja,hogy sok nő ...jó nő közvetlen közelében van,és sok csajnak be is jön.

Nàlam jobb nőket megkaphat.

Es tudom realisan a tényeket.

Mégis zavar,hogy nem keres...és semmibe néz!

Elvileg szexelni fogunk mév,ami nagyon jó volt...De mondjàtok ha tudom ésszel mi van,és tudom h nem passzolnânk miért bànt,és érdekel a dolog? Illetve ha jó volt neki is,mert nyilvàn az volt,miért nem ir,legalabb ezzel a témàval kapcsolatba?


2015. dec. 3. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a büszkeséged miatt akarod, hogy érdekeld őt?
2015. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat lehet leginkabb emiatt
2015. dec. 3. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi még nem vagy szerelmes..:)

a lényeg h a pasi istennöként bánt veled majd leszar...ez egy alap átkurás h h tartsunk meg egy nőt és h h kapjunk meg..ne dölj be ennek ..mert azért érdekel most ő téged mert nem keres téged és nem néz most semmibe előtte meg minden jó volt és nem tudod hova tenni...

ha meg keresne és törödne veled akkor nem érdekelne ő téged..

lényegében h úgy mondjam meglettél kapva és szépen kezd a saját agyad átvágni téged h kezded szeretni miközben nem ..

erre egy módszer van próbáld átlátni a helyzetet külső szemszögből és rá jössz h szépen átvertek és csak szex lesz amig ő akarja de több soha....és nem azért mert mást megkaphat hanem azért mert csak dugni akar :)

ez egy tök alap csajozási módszer h kapj meg könnyen bármilyen lányt és h hülyitsd be ...

23f

2015. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teljes mèrtèkben igaza van! Sose lesz több tapasztalat, csak kihasznál.
2015. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne egyszerűbb egy másik pasit találni, aki tényleg akar téged?
2015. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező.De csak egy vagy a sok közül.

Egy strigula.

Az 5-ös hozzászólóval meg egyetértek.

2015. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3- as kolléga igen jól látja a helyzetet.
2015. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!